Českého výrobce elektrokol Crussis zná dnes již každý, kdo se zajímá o e-biky, a to nejen díky Jaromírovi Jágrovi, který je tváří značky Crussis a na elektrokole sám jezdí. Tím hlavním důvodem je, že Crussis každý rok posouvá hranice svých modelů jak po funkční, tak po designové stránce. Po loňském představení karbonového a celoodpruženého speciálu šli letos u Crussis ještě o něco dále a výsledkem je řada e-biků Crussis BOSCH 10.4 nabitá těmi nejmodernějšími e-bikovými technologiemi.
5d0a33170057aobrazek.png
Jak název napovídá, „desítková“ řada elektrokol Crussis postavená na hliníkových rámech je vybavena špičkovým středovým elektromotorem BOSCH Performance CX o výkonu 250W, kterému dodává šťávu baterie BOSCH Powertube 500. Ta je, jak vyžadují moderní standardy u těch nejlepších e-biků, plně integrovaná do rámu. E-kolo je tak nejen skvěle vyvážené, ale také parádně vypadá.

Pokulhávat za elektromotorem nemůže v této kategorii e-biků samozřejmě ani další výbava. Skvělou volbou je řazení Shimano SLX s deseti rychlostní přehazovačkou, odpružená vzduchem tlumená vidlice SR-Suntour XCR32-AIR RLR DS se zdvihem 100 mm, nebo špičkové bikové pláště MAXXIS Forekaster 29 x 2,35 a hydraulické brzdy TEKTRO HD-M510.

Sečteno podtrženo, výbava, která vás nenechá nikdy a nikde na holičkách. Výbava, se kterou se nemusíte bát těžkého terénu, krkolomných trailů, strmých, nebo nekonečně dlouhých výjezdů, ani sjezdů plných kořenů. Nemusíte se však bát ani pohodového výletu s přáteli po polňačkách nebo asfaltu, toho že nebudete stačit, že vám ujedou. Desítková řada Crussis je tu pro všechny, kteří hledají pro trávení svého volného času e-bike nabitý těmi nejmodernějšími technologiemi, elektrokolo bez kompromisů.
5d0a3303ac4acobrazek.png

A jaké e-biky Crussis konkrétně v této řadě nabízí? Jde o tři elektrokola - pánské e-Largo 10.4 na 29“ kolech a jeho bratříčka e-Atland 10.4 na kolech o velikosti 27,5“. Společníka jim pak dělá e-Guera 10.4 s dámskou geometrií a koly 27,5“. Každé z nich pořídíte za 69.990,- Kč, což je na takto nabitý e-bike stále ještě velmi příznivá cena.

U Crussis navíc platí, že se nespokojí pouze s poskládáním skvělého e-biku nabitého tím nejlepším. Každý rok posouvají dále také design elektrokol a ten „desítkový“ se jim opravdu povedl. Koneckonců posuďte sami.
Crussis představil řadu elektrokol 10.4. již na veletrhu FOR BIKES a dobrou zprávou je, že k dispozici bude ještě před začátkem prázdnin.
5d0a331d3f7a1obrazek.png

Co říci závěrem? Představa o tom, že elektrokolo je dopravním prostředkem pouze pro seniory, je dnes již dávno překonaná. Používají ho lidé v jakémkoliv věku z jednoho prostého důvodu.

Ať již jste na tom fyzicky jakkoliv, s e-bikem objevíte vždy další, dosud nepoznanou, dimenzi jízdy na kole. A pokud sáhnete po opravdu vyladěném elektrokole, otevírají se před vámi vskutku nekonečné možnosti.

Desítková řada elektrokol Crussis vám bezesporu takový zážitek umožňuje. Stačí bodnout prstem do mapy a vyrazit. Kamkoliv, s kýmkoliv a na jak dlouho chcete…

Reklama