Každý den si nyní můžete zpříjemnit vydatným a chutným obědem. Nemáte-li vlivem pracovních či jiných povinností dostatek času na jídlo a zároveň se nechcete odbývat pokrmy z „fastfoodu“, vyzkoušejte nové obědové menu v CrossCafe. Od března si ve všech 20 pobočkách můžete pochutnat na polévkách či rozpečených sendvičích, které zasytí a zároveň potěší vaše chuťové pohárky.

cross

Oběd je důležitou součástí každého dne. Jak jinak do těla dostat potřebné živiny a další důležité látky, které posilní váš organismus a dodají mu energii do další části dne? Vlivem současného životního stylu, uspěchané doby a nedostatku času, ho mnohdy odbýváte a někdy i zcela vynecháváte. Co se s vámi ale děje, když se nenaobědváte?Tělo nemá dostatečnou výživu, hladina cukru klesá a následuje pocit hladu, což může v pozdějších hodinách vést k přejídání se. Navíc jste pak často unavení, podráždění a malátní. A přitom stačí tak málo.

cross

Obědové menu CrossCafe je sestaveno na míru vašim chuťovým buňkám. Denně si mezi 10 – 14 hodinou můžete vybrat variantu s polévkou, nebo se sendvičem dle denní nabídky. K tomu dostanete nápoj (Ice Tea nebo Limonádu) a balenou sladkou nebo slanou svačinku, nebo mrkvový salát. Každý den na vás čeká jeden z pěti druhů vydatné polévky, kterou pro vás připravují kuchaři CrossCafe z čerstvé zeleniny, bez lepku a glutamátu. Z rozpečených sendvičů si můžete vybrat panini, twister, či čapréze z denní nabídky. Obě dvě menu jsou tak zdravým, vydatným, a přesto rychle dostupným obědem. Neodbývejte se a dopřejte si v CrossCafe teplé jídlo, které navozuje pocit pohody a spolehlivě zahání hlad.

www.crosscafe.cz

Reklama