Co nového je připraveno pro návštěvníky zábavního rodinného parku Creative World? Po vánočním období jsou přichystány nové aktivity a spousta zábavy samozřejmě pro celou rodinu!

AKCE LEDEN

Po celý leden Tříkrálová stezka národního bohatství v CREATIVE WORLD dá zabrat dětem i rodičům. Tvoříme věnce na dveře a truhlíky na maminčin stůl, zvířata ze dřeva, pohádkového Otesánka nebo Tříkrálové muffinky či košíčky 

Creative world

25. 1. Deskohraní s autorem známých her Honzou Vodičkou (např. Aport, Hexeto, Krteček a počasí) v relaxační hale. Přijďte si zahrát s celou rodinou, připraveni budou lektoři, kteří vás hry naučí a vy můžete soupeřit jak mezi sebou, tak třeba i s dalšími návštěvníkyJ Hry budou určeny pro děti od 3 let, ale nudit se u nás nebudou ani hlavičky školou povinné a teenagři!

Creative world

„Na Nový rok o slepičí krok“! Ochutnejte slepičí vývar s nudličkami z chovu rodiny Kolářů, kuřátko na paprice

AKCE ÚNOR 

Od 2. února „Na Hromnice o den více“... Postěte se s námi po Vánocích a ochutnejte cukety plněné čerstvými rybami z Vysočiny, čerstvého pstruha na grilu nebo bramborové speciality z farmy Pospíšilů s dipem s bylinkami Stezka národního bohatství Vás exkluzivně zavede do tajů zastudena chmeleného piva z Rakovnického pivovaru.

Creative world

Tvoříme Masopustní a Valentýnské truhlíky, květináče i dekorační dárky 
Zdobíme Masopustní koblížky a dortíky každý den od 10.00 do 17.00.

MENU: Ochutnejte zabijačkové hody, zvěřinové klobásky, masopustní koláče a koblihy

Creative world

AKCE BŘEZEN

Otevíráme studánky na stezce národního bohatství. Tvoříme břečťanové i květinové věnce a truhlíky, připravujeme se na Velikonoce - kraslice všemi technikami. Tvoříme s buxusem a dřevinami.

Creative world

MENU: Zvěřinové speciality a návrat k rybím špízům, grilovaný siven s citronovou solí, pstruh na másle s domácí bramborovou kaší. Křupavé bagetky s pomazánkou z čerstvého pstruha, sedlácké brambory v rohlíku.

Creative world

Reklama