Tento typ bezešvého prádla je ideální pro intenzivnější sportovní aktivity v náročnějších podmínkách. Předností prádla CRAFT SEAMLESS je kromě bezešvé technologie také lehký, velice příjemný a elastický materiál, který tvoří 6ti kanálkové vlákno COOLMAX®.

Další výhodou materiálu je rychleschnoucí efekt a perforovaný materiál v místech zvýšeného pocení.

Craft

Kolekce CRAFT SEAMLESS zahrnuje bezešvé skampolo, nátělník, trika s krátkým a dlouhým rukávem, boxerky s cyklovložkou, to vše v dámské i pánské verzi.

Kromě toho jsou součástí dámské kolekce podprsenka a kalhotky/boxerky.

Ženám lze jednoznačně doporučit bezešvou podprsenku CRAFT SEAMLESS, která je možno použít jako spodní prádlo i svrchní top. Podprsenka je tvořena dvojitým kompresním materiálem a má širší ramínka se speciální strukturou zabraňující sjíždění z ramen. Širší spodní lem zajišťuje dobrou stabilitu prsou. Na rozdíl od spodních dílů dámského prádla – kalhotky/boxerky, které jsou v pase tvořeny užší odlehčenou gumou z důvodu většího komfortu při nošení.

Nové bezešvé prádlo CRAFT SEAMLESS se představí v trendových barvách jara 2014 – švédská modrá, ibiškově růžová s oranžovou a klasická bílá a černá.

Craft

CRAFT 1. VRSTVA – FUNKČNÍ PRÁDLO

CRAFT Seamless

Zcela nová řada vysoce funkčního prádla, která nabízí pokročilé vlastnosti odvodu vlhkosti, chlazení a pohodlí. Prádlo je pleteno bezešvou technologií v 3D včetně napojení jednotlivých bodymappingových zón a poskytuje tak nejvyšší komfort bez tlaku a tření švů. Trička jsou vyrobena z 100% PES Coolmaxu s vynikajícími parametry řízení tělesné teploty v teplých podmínkách. Meshové panely v potících partiích poskytují optimální ventilaci a chlazení. V oblasti zad jsou perforované panely navíc tvarovány do podoby křídla pro zvýšení ventilace. Vsazený rukáv u trik zajišťuje neomezenou volnost při pohybu. Nabídka v pánské a dámské variantě.

Materiál: 100% Polyester Coolmax (105 g/m2)

Barvy: pánská – černá, modrá, bílá; dámská – černá, růžová, modrá, bílá

Velikosti: S – XXL (pánské), XS – XXL (dámské)

  • Cena trika s dlouhým rukávem: 990 Kč
  • Cena trika s krátkým rukávem: 890 Kč
  • Cena scampola a nátělníku: 790 Kč

CRAFT Seamless podprsenky

Sportovní bezešvé podprsenky z dvojitého kompresního materiálu. Vnitřní vrstva má přetvarování mezi prsy, což zabraňuje jejich tření a zvyšuje tak komfort při pohybu. V potících partiích je využito perforace pro zvýšení ventilace a ochlazování. Podprsenky jsou zakončeny do širší elastické gumy, která poskytuje potřebnou podporu. Podprsenka Seamless má širší vyztužená ramínka se speciální strukturou zabraňující sklouzávání z ramen. Je vhodná pro intenzivní sportovní aktivity. Podprsenka Seamless Low má úzká špagetová, nastavitelná ramínka, která se na zádech sbíhají do jednoho bodu. Tento typ podprsenky je vhodný pro menší poprsí a nižší intenzitu pohybu. Obě podprsenky jsou vhodné i jako svrchní top.

Materiál: 57% Polyamid, 33% Polyester Coolmax, 10% Elastan (370/321 g/m2 – uvnitř/vně)

Barvy: černá, růžová, modrá

Velikosti: S – L (obvod pod prsy 70 – 80 cm)

  • Cena Seamless podprsenky: 990 Kč
  • Cena Seamless Low podprsenky: 890 Kč

CRAFT Seamless spodní prádlo

Prádlo je pleteno bezešvou technologií v 3D včetně napojení jednotlivých bodymappingových zón a poskytuje tak nejvyšší komfort bez tlaku a tření švů. V potících partiích je využito perforace pro zvýšení ventilace a ochlazování. Prádlo je vyrobeno z PES Coolmaxu s příměsí elastického vlákna pro dosažení tvarové stálosti oděvu. Prádlo má vynikajícími parametry řízení tělesné teploty v teplých podmínkách. V nabídce pouze pro ženy.

Materiál: 96% Polyester Coolmax, 4% Elastan (131 g/m2)

Barvy: černá, růžová, modrá

Velikosti: S – XL

  • Cena kalhotek: 550 Kč
  • Cena boxerek: 590 Kč

Novinky kolekce bezešvého prádla CRAFT SEAMLESS na trhu od dubna 2014.

Craft

Reklama