Tak by se dala velice stručně charakterizovat nová kolekce CRAFT na jaro/léto 2012. Dosud byla značka Craft synonymem funkčnosti, ergonomie a komfortu. V letošní kolekci přibyly navíc svěží barvy a zajímavý design.

Svěží jarní kolekce přináší spoustu novinek jak v oblasti funkčního prádla, tak i v dalších kolekcích pro běh a cyklistiku.

STAY COOL

Stay CoolV nové řadě Stay Cool, jak již název napovídá, se budete cítit „cool“ i za teplého letního dne. Novinkou této kolekce je bezesporu model Cool Concept Piece. Tento nadčasový typ funkčního prádla s Moving Wing technologií je určen pro vysoce intenzivní sportovní nasazení v těch nejteplejších dnech. Nové letní varianty nabízí Craft pro ženy v růžové a pro muže v zelené barvě.

 Funkční prádlo Stay Cool je speciálně navrženo pro udržení vašeho těla v suchu v průběhu různě intenzivních outdoorových a indoorových sportovních aktivit v teplých podmínkách. Díky šesti kanálkovému vláknu dosahuje výborných parametrů odvodu potu, přičemž zajišťuje chladivý efekt pro dokonalý pocit svěžesti. Pohodlnost prádla Stay Cool je zajištěna plochými švy a ergonomickým, sportovním střihem, který poskytuje volnost při pohybu. V potivých partiích je prádlo doplněno odlehčenou pleteninou Mesh s nízkou hustotou pro dosažení optimální ventilace. Prádlo je ošetřeno antipachovou úpravou a ochranou před škodlivými UV paprsky (UPF 50+). Potisk na prádle je vytvořen sublimační technikou, čímž udržuje jeho prodyšnost. Součástí kolekce jsou také boxerky Craft Cool s cyklistickou vložkou El Light, které slouží jako spodní prádlo pod cyklistické šortky bez cyklo vložky. Nabídka v pánské a dámské variantě. Součástí nabídky jsou také doplňky.

V kolekci Stay Cool opět nechybí populární funkční podprsenky na běh či kolo, které loňskou sezónu zaznamenali veliký úspěch. Craft na léto nabízí opět dva typy – Sports (Super) Bra a Bike (Super) Bra a kromě klasicky bílé a černé barvy s potiskem, přichází nové svěží barvy jara!

Kompresní materiál zajišťuje stabilitu prsů i při vysoce intenzivním pohybu. Pro zvýšení ventilace je v potivých partiích doplněn odlehčený Mesh Superlight a ochrana proti škodlivým UV paprskům je zajištěna filtrem (UPF 50+)

Stay Cool.

Podprsenka Sports (Super) Bra je díky silnějším, přetvarovaným a vypolstrovaným ramínkům vhodná na běh a jiné aerobní aktivity. Tvar ramínek zabraňuje jejich samovolnému padání z ramen při pohybu. Podprsenka Bike (Super) Bra je svým specifickým střihem určena především na cyklistiku a spinning. Díky zakončení spodního lemu pod prsy na lícové straně zvyšuje pohodlí při typické poloze těla na kole.

Vavrys

Podprsenky Sports Bra a Bike Bra jsou určeny pro ženy s menším poprsím – košíčky A, resp. B. Podprsenky Sports Super Bra a Bike Super Bra mají přetvarovaný přední díl a jsou určeny pro ženy s větším poprsím – košíčky C, resp. D. Podprsenky Craft doporučujeme nejen ženám sportovkyním, ale i ženám, jež trápí povolené poprsí.

Takže, dámy, již žádné výmluvy, nechte se inspirovat a začněte se sportem, který máte rády! Prádlo Craft Vám poskytne veškerý komfort.

www.craft.cz, www.vavrys.cz

Reklama