Jak to vypadá, když žena v mapě číst umí a muž ne, to si můžete přečíst v příspěvku čtenářky Věrulinky. Tušíte správně, většinou je dusno a k hádce jen krůček...

Najít správnou cestu moc neumí manžel čtenářky Věrulinky, ale opovažte se ho na to upozornit...


Zdravím a přeji krásný den všem na ženě-in.

Dnešní téma mi vyvolalo vzpomínky, kdy jsme objížděli všude možně na okouknutí při koupi domečku. Pravidelně jsem vytiskla mapu z počítače, kudy máme jet. Ovšem, díky mému muži, který zabloudí i v lese, bylo často ,,veselo“. V žádném případě nic nenechal na mé rady a vždy prosazoval své a jel, kudy on chtěl. Taky to podle toho dopadlo většinově, prostě jsme bloudili. Já naštvaná, on protivný a k hádkám nebylo daleko. Několikrát jsme stavěli a ptali se lidí na cestu, a vždy jsme se museli vracet, ano měla jsem vždy pravdu já. Ale cožpak chlap připustí, že by ženská mohla mít lepší přehled? Ne, ten můj to nepřipustí, až tehdy, když se přesvědčí, a to ještě s takovým slovním výrazem,, no tak jsi měla jednou pravdu, no“. A už bylo k hádce naběhnuto ,,jak jednou, vždy mám pravdu“. Když pominu toho času zbytečně proježděného, těch kilometrů navíc, tak hlavně naše nálada byla na bodu mrazu, spíše moje. Nejraději bych kolikrát vše vzdala a jela zpátky do Prahy. No, nakonec jsme dojeli tam, kam jsme chtěli a jedinou výhodou, že jsme nepřijeli pozdě, bylo díky tomu, že vždy vyjíždíme s hodinovým náskokem. Takže, když jsme jeli bez problémů, bez zabloudění, čekali jsme hodinu, než přijel makléř, což bylo zrovna v případě domečku, který jsme zakoupili. Mělo to výhodu, já si stačila prohlédnout zhruba vesnici, a i s jedním človíčkem popovídat a shodou okolností, je to náš nejlepší kamarád.

Zdraví Věrulinka a všem přeji vše najít bez bloudění!

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. dubna 2013: Jak plánujete trasu?

  • Když někam cestujete, jak si plánujete trasu?
  • Orientujete se podle mapy? Nebo podle navigace? Ptáte se na cestu?
  • Máte nějakou zajímavou příhodu z cestování, kterou zamotala špatná orientace?

Své příspěvky mi posílejte na e-mailovou adresu níže, a to do 4. 4. 2013, a o nejpozději do 15.00 hodin. Tedy pokud chcete mít šanci na uveřejnění a tím i na získání pěkného dárku, který pošlu jedné z přispěvatelek. A jaký to je dárek? Šikovná zdobička Tescoma Delícia v hnědém provedení, abyste už nikdy nezabloudily v kuchyni. Svou šanci na uveřejnění také zvetšíte tím, když váš text bude dlouhý alespoň jako dva tyto odstavce.

Kromě zmíněného dárku pro jednu z přispěvatelek, jsem se rozhodl že odměním ještě dvě další přispěvatelky, a to 2.000 extra body do Aprílové soutěže o krásný kávovar.

tesoma

Reklama