Čtenářka Tora Tora Tora přispěla již včera k našemu dnešnímu tématu svým nezaměnitelným slohem. Hodnotí a komentuje.

Cože? Pozitivní kritiku? Dobrá tedy.

Milí a milé
Psát o tom dobrém sice těší, ale vede k zahálce. Zmínit nedostatky je motivující. Takže mi dovolte vás zvednout z lenošek.

Žena-in si za léta své existence vydobyla zvláštní výsadní postavení. Nemyslím v mé rezidenci. Myslím mezi ženskými internetovými magazíny. Stejně jako si hýčkají čtenářky Ženu-in a jde jim o její rozkvět, vychovala si Žena je. Pokud se chcete dobrat k nějakému rozhodnutí, představte si, jak taková průměrná ž-ínka vypadá.

Tak především se bude bránit tomu slovu průměrná. Je žádostivá informací. Přesných a pestrých. Nemá ráda plytké úvahy o nesmrtelnosti chrousta. Od autora článku vyžaduje stanovisko, názor. Protože ho sama má. Jasný a ucelený. Ráda ho konfrontuje. Když se řekne A, chce slyšet i B. Není přelétavá. Ženě in dává sebe a je smutná, když se s její librou masa jedná jako s fotbalovým míčem.

Je hravá jako kočka ale nemá devět životů, takže si ten jeden chce pořádně užít. Není blbá, nenechá se utáhnout na vařené nudli. Je všestranná. Pokud selžou metody přímého boje, je schopna vést gerilovou válku v uzavřených diskuzích libovolně dlouho. Pro takové případy disponuje několika multi-identitami, tzv. mulťáky. Takže je efektivnější sundat brýle a jít ven na férovku než se schovávat.

Je silnou osobností a je ráda mezi svými. A na všetečné otázky:“Miláčku, co jsi dělala celý den, že není teplá večeře?“ Odpovídá:“ Byla jsem na Ženě-in,“ ze zásady hrdě. Tak jí dopřejte těch několik vrtochů.

Máte téma? Chyťe ho za koule a vyždímejte z něj maximum. Zapomeňte na to, že bysme se někdy shodly jestli polykat či holit. Máte informaci? Jděte po ní a dodejte nám ji se vším všudy pěkně na plátky a s restovanými brambůrky. Máme kecy? Dopřejte nám je i s nějakou fundovanou odpovědí. Udělejte co chcete a pište o čem vám libo, ale ať to má hlavu a srdce.A nikdy, nikdy nechtějte být průměrní jako ostatní.

TTT

PS: Slíbili jste číslování fotek u módních či designerských témat aby se nám lépe drbalo. Dení téma je dobré, ale přemýšleli jste o týdenním tématu, které by jako tenká linka spojilo a ovonělo celotýdenní vydání? A co akce, do které by se zapojily čtenářky....dobročinnost, darování krve, cestování....vznikla by originální reportáž nebo seriál reportáží. A proč by čtenářky nemohly přiblížit město ve kterém žijí a trochu ostatní nalákat? Nebo netradiční hobby. Nebo tradiční a trochu jinak? Fotosouteže, retro témata..... nerady sedíme na zadku.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Děkuji za zhodnocení našeho magazínu, já bych to tak pěkně neuměl. A k PS: o číslování fotek nic nevím. To já sám? A co se týče týdenního tématu, kdysi za Markéty Breníkové jsme to zkoušeli. Chtěli jsme řešit důležité společenské problémy a čekali, že se do toho zapojíte. Odezva byla však více než slabá, prakticky nulová, takže jsme od toho ustoupili, Je otázkou, zda to nezkusit znova. Ale nejsem si jist, zda by se to setkalo s úspěchem.

Jaká témata byste si na týdenní téma představovaly?

A co se týče dobročinnosti - minulý rok byly dvě sbírky a druhá se už nesetkala s příliš velkým ohlasem. Cestování se čtenářkami občas děláme, a pokud někdo má za koníček zajímavé hobby, sem s ním - reportáž rádi uděláme...

Dnes je tématem dne náš magazín. Pište nám, co vám dal i vzal. Co se vám na něm líbí a co nelíbí. Vše směřujte na mail:

redakce@zena-in.cz

 

Reklama