stardance.jpg

Foto: Profimedia

Zpěvák Mirai Navrátil byl pozitivně testován na koronavirus a jelikož už to bude tuto sobotu jeho druhá absence, nemůže dále v soutěži pokračovat. „Byl to několikaměsíční školní výlet s třídním učitelem Ebenem, který nás vytrhl z reality dnešních dní. Nedílnou součástí výletu byly bolavé kyčle, panika před každým přenosem, propocená nepraná trika a taky ruská ruleta kolem covidu. Ten je aktuálně všude a teď si šáhnul i na mě,“ informoval zpěvák na svých sociálních sítích.

„Zaplaťpánbůh jsem v podstatě bez příznaků, ale pravidla hry jsou daná a znamená to pro mě konec výletu, konec kapitoly zvané StarDance. Je mi to hrozně líto hlavně kvůli vám, co jste nám fandili, prožívali to s námi a taky nás s Lenkou podrželi i v hodně krizových momentech,“ pokračuje v příspěvku.

Mirai také poděkoval své taneční partnerce Lence Noře Návorkové a zavtipkoval na svůj účet ohledně toho, co mu vytýkala často porotkyně Tatiana Drexler: „Děkuji ti Leni, že jsi ze mě udělala skorotanečníka, ač jak říká Táňa, som hrbatý. Bude mi to sakra chybět a jsem vděčný za všechna přátelství a lidi, co jsem mohl poznat. Definitivně nejde zapomenout.“

Dále Mirai poděkoval kostymérkám a celému týmu StarDance včetně kapely i pracovnic jídelny, kam velice rád chodíval. Nezapomněl ani na fanoušky, kteří ho podporovali a posílali mu své hlasy. „Je čas se vrátit tam, kam patřím, na prkna, co pro nás znamenaj svět. 15. 9. 2022 děláme náš největší koncert v životě v O2 aréně a příští týden to spouštíme. Buďte u toho,“ dodal na závěr.

Zdroj: Facebook Miraie Navrátila