Skvělá zpráva! Britský kavárenský řetězec Costa Coffee otevřel další, již šestadvacátou kavárnu v ČR. Nová kavárna Costa Coffee navíc nabízí jedinečný moderní design – „Evolution“ styl – první tohoto typu u nás. 

Costa Coffee

Lahodné Espresso, silné Ristretto, jemné Latte, výrazné Corto, na chuť bohatý Flat white, křupavé panini, čerstvé muffiny, svěží cheesecake a další dobroty si můžete nově vychutnat na Tylově náměstí (v Bělehradské 102) v centru Prahy u zastávky I. P. Pavlova.

Costa Coffee

Udělejte si pauzu, vezměte s sebou přátele nebo knihu a zastavte se vychutnat si váš oblíbený drink v samém srdci naší metropole.

Costa Coffee

Costa Coffee v číslech

10 – na tolik milionů liber je pojištěn jazyk nejdůležitějšího muže firmy – hlavního baristy Gennara Pelliccia

1 – tolik milionů šálků kávy se prodá každý den ve Velké Británii. Nejpopulárnější je přitom latté.

30 – v tolika zemích Costa působí, včetně České republiky

26 – tolik kaváren Costa Coffee funguje v Česku, z toho 18 jich je v Praze

253 – tolik kaváren má řetězec v Číně, do roku 2016 plánuje číslo zvednout na 500

1578 – tolik kaváren Costa je jen ve Velké Británii, během loňského a letošního roku bylo otevřeno 186 nových

O značce Costa Coffee:

Kavárny Costa Coffee provozuje v České republice společnost Best Coffee, s.r.o. Mezinárodní řetězec kaváren v italském stylu otevřel svoji první pobočku v ČR v listopadu 2008 v pražském obchodním centru Flora. V roce 2011 se ve Velké Británii otevřela 1000. kavárna a řetězec oslavil 40. narozeniny. Značka expanduje i v Čechách, kde má v současnosti 26 poboček. Ty najdete nejen v Praze, ale např. v Ostravě, Pardubicích, Plzni nebo Liberci.

Costa Coffee

Reklama