Nejnovější nezávislý test spotřebitelské organizace dTest porovnal celkem 11 druhů kávových kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso na a českém trhu. Nejlepší hodnocení ze všech testovaných vzorků získaly kapsle Costa Coffe ve verzi Signature Blend  Lungo.

Šálek lahodné voňavé kávy si několikrát za den dopřeje většina Čechů. Část z nich spoléhá při přípravě na kávové kapsle. Mezi nejrozšířenější systémy patří Nespresso, tento typ kapslí nabízí stále více druhů a chutí. Nezávislá organizace spotřebitelských testů produktů dTest provedla velký test právě těchto kapslí. Celkem do něj zahrnula privátní řetězcové i značkové kapsle pro přípravu lunga. V laboratoři je podrobila sadou chemických analýz a důkladným senzorickým hodnocením.  V rámci testování se hodnotil obsah kofeinu, nežádoucí produkty výroby nebo nežádoucí kontaminace. Celkově nejvyšší počet bodů 77% si odnesly kapsle Costa Coffee Lungo Signature Blend. „Tento úspěch nás velmi těší a je dalším důkazem skvělé kvality naší kávy Costa Coffee, která je nyní dostupná stále většímu počtu zákazníků v Čechách i na Slovensku. Milovníci kávy si vychutnávají náš legendární Signature Blend už od roku 1971. A ten je skutečným dílem tvrdé práce a vášně, protože bylo potřeba 112 pokusů, než se podařilo vytvořit ten správný,“ říká Kateřina Krčová, marketingová manažerka kávové divize Coca-Cola HBC pro ČR a SR a dodává: „Tento jedinečný blend získává díky pomalému pražení jemnou chuť s oříškovými tóny a bohatým aroma. Je tak dokonalým šálkem kávy pro jakoukoliv příležitost. 100% našich kávových zrnek je certifikováno Rainforest Allaince".?

6336cf8f04834obrazek.png
 Společnosti Coca-Cola HBC a Costa Coffee představily novou řadu produktů Costa Coffee, které si mohou zákazníci vychutnat doma, na cestách i v práci a které jsou nyní k dispozici všem milovníkům kávy. Prodej retailového portfolia Costa Coffee roste díky rozšíření distribuce a již jí lze zakoupit nejen na Costa Coffee kavárnách, ale také u největších onlinových prodejců a ve více než 800 prodejnách v síti Tesco, Albert, Kaufland, Billa, Coop a řadě dalších.

6336cf5cbbdedobrazek.png

Reklama