Pooperační rány, rány po odstranění pihy, mateřského znaménka nebo drobná poranění, do kterých by se mohla dostat infekce. To je strašákem snad každého, kdo se chystá na dovolenou u moře. Koupat se, či nekoupat s drobným poraněním - to je téměř hamletovské dilema, které už muselo na letních dovolených řešit mnoho z nás. Společnost HARTMANN-RICO však nabízí jednoduché řešení, díky němuž se vodních radovánek nemusíte vzdávat ani s drobnými ranami.

cosmos

HARTMANN-RICO přichází na trh s novým produktem Cosmopor Waterproof. Tato náplast je určena na malé rány vzniklé po chirurgických zákrocích a na drobná domácí poranění, která nesmí přijít do kontaktu s vodou a musí zůstat suchá.

„Aby se rána zahojila rychle a bez infekce, je důležité ji chránit před kontaktem s vodou, která právě může být jejím zdrojem. To platí zejména pro pooperační rány, které lékaři nedoporučují namáčet,“ vysvětluje Irena Malá, PR manažerka společnosti HARTMANN-RICO.

Vodotěsná vrstva na vrchní straně náplasti zabraňuje, aby se při běžném koupání a každodenním sprchování voda dostala k ráně. Již tedy nemusíte navlékat přes ránu igelitové pytlíky nebo provádět ve vaně krkolomné pozice hadí ženy, jen abyste ránu ušetřili kontaktu s vodou. Cosmopor Waterproof navíc oceníte i v letním období – umožní vám koupat se v bazénu, užívat si chvil na pláži a v moři bez toho, abyste měli strach, že si ránu namočíte nebo že vám do ní vnikne infekce.

cosmos1

Cosmopor Waterproof je vodotěsná sterilní náplast. Tenká polyuretanová vrchní vrstva nepropouští vodu, a tak umožňuje sprchování i koupel. Navíc neobsahuje latex a dermatologické testy prokázaly, že je šetrná k pokožce a nevyvolává alergie. Ačkoli náplast nepropouští vodu, je prodyšná a umožňuje ráně „dýchat“.  Polštářek má výbornou savost a díky speciální mřížce se nelepí na ránu. Náplast je transparentní, snadno se aplikuje a pevně drží na pokožce.

Cosmopor Waterproof se prodává exkluzivně v lékárnách, a to bez lékařského předpisu. Je k dostání ve dvou rozměrech – menší 7,2 x 5 cm a větší 10 x 8 cm. Jedno balení obsahuje vždy pět kusů.

Doporučená cena:

Cosmopor Waterproof 7,2 x 5 cm: 59 Kč.

Cosmopor Waterproof 10 x 8 cm: 79 Kč.

cosmos2

 

 

Reklama