Máte chuť na sladké, ale zároveň chcete něco zdravého? Pak sáhněte po müsli tyčinkách CORNY Big!

CORNY BIG představují zdravou a zároveň chutnou svačinku během sportování, při práci, ve škole nebo na cestách. Zkrátka vždy, když potřebujete doplnit energii a máte přitom chuť na něco obzvlášť dobrého a ve velkém balení. Tyto chutné müsli tyčinky jsou i vhodným dezertem po obědě.

Nezdolnou předností tyčinek je vysoký obsah vlákniny a příprava z kvalitních surovin, jakými jsou cereálie, med, ovoce a ořechy.

CORNY BIG jsou ideální kombinací výborné chuti a prospěšných cereálií. Tyčinky jsou díky vyváženému složení zdrojem dlouho a rovnoměrně se uvolňující energie. Vedle jednoduchých sacharidů obsahují přibližně stejně velký podíl komplexních sacharidů, které tělo zpracovává postupně. Jste tedy zásobeni energií déle a pocit hladu je časově oddálen.

Vyzkoušet můžete nejen klasické příchutě (oříškovou, banánovou, brusinkovou atd.) a trio máčené v hořké čokoládě (pomeranč, višeň a čokoláda), ale i horkou novinku - kokosovou! Nová příchuť je kombinace chutných kousků kokosu, delikátní mléčné čokolády a zdravého müsli.

Sortiment tyčinek Corny Big:

Máčené v mléčné čokoládě:

  • Banánová

Corny

Byla jedna z prvních a je skvělá i dnes. Kombinace chutných kousků banánů, skvělé mléčné čokolády a zdravého müsli je zárukou chutné svačiny a pořádnou dávkou energie.

  • Čokoládová

Corny

Klasika pro všechny, kteří oceňují jednoduchost a skvělou chuť kombinace zdravého müsli a mléčné čokolády. Vždy si raději vyberte CORNY než běžnou čokoládovou tyčinku. Müsli tyčinka udrží pocit nasycení po delší dobu nežli čistá čokoláda, navíc delší proces trávení je šetrnější a méně namáhá tělo než rychlé trávení běžných čokoládových tyčinek.

  • Rozinková

Corny

Pochutnejte si na zdravém müsli, chutných sušených rozinkách, oříškách a mléčné čokoládě. To vše v jedné tyčince Corny Big. Pořádná dávka energie s unikátní příchutí.

  • Arašídová s čokoládou

Corny

Oříšková čokoláda? Raději šáhněte po této CORNY, která je až z jedné čtvrtiny tvořena praženými arašídy doplněnými skvělou mléčnou čokoládou. To vše se zdravým müsli pro správné nasycení.

  • Kokosová

Corny

Nová příchuť je kombinace chutných kousků kokosu, skvělé mléčné čokolády a samozřejmě i zdravého müsli. Pořádná dávka energie s dlouhotrvajícím nasycením zaručena!

Máčené v hořké čokoládě:

  • Hořká čokoláda

Corny

Máme tady něco i pro opravdové milovníky čokolády! Nová příchuť kombinuje zdravé müsli s exkluzivní hořkou čokoládu a kousky kakaových sušenek do chutného a atraktivního balíčku energie.

  • Pomerančová s horkou čokoládou

Corny

Exotické kombinaci pomeranče a hořké čokolády ocení každý gurmán. Svěží chuť bez nadbytku sladkosti a omamná vůně. Vyzkoušejte další ze série CORNY BIG.

  • Višeň s hořkou čokoládou

Corny

Smyslné višně jsou pro hořkou čokoládu ideální společník. Neváhejte a vyzkoušejte tyčinky s exkluzivní hořkou čokoládou a zdravým müsli.

Bez čokolády:

  • Oříšková

Corny

Ideálním doplňkem müsli jsou jednoznačně oříšky, které v CORNY BIG najdete i bez čokolády. Vychutnejte si lahodné a zdravé müsli s oříšky - méně sladkosti, ale stejně energie.

  • Brusinková

Corny

Dobrá tyčinka může být i bez čokolády. Vyzkoušejte skvělou kombinaci čistého müsli se svěžími brusinkami, které jsou známé svými antibakteriálními účinky. Méně sladkosti, ale stejná dávka zdravé energie a kvalitní nasycení.

www.corny.cz

Reklama