Michael Jackson (50) poprosil svého starého známého, Davida Copperfielda (52), aby mu pomohl zpestřit jeho koncertní show v londýnské O2 aréně.
Iluzionista Copperfield (vlastním jménem David Kotkin) přislíbil, že s pár kouzelnickými kousky přispěchá vyhaslému králi popu na pomoc.

Iluzionista, který před lety dokázal, aby zmizela americká socha Svobody, chce podle svých slov pro Jacksona „navrhnout něco opravdu neuvěřitelného".
Jackson za Copperfieldem přijel do jeho kalifornského sídla, a jak uvádí list The Sun, shodli se na triku s levitací a další, zatím přísně utajené kouzelnické kousky. Jediné, co vyplulo na veřejnost, je zpráva, že si Jacksonova produkce na koncertní show už objednala 100 zrcadel a ohromné spousty ledu.


„Michael a David se přátelí už léta. Michaela kouzelnictví zajímá a už léta se jezdí dívat do Vegas na slavné iluzionisty. Má pár dost jasných plánů, které se týkají toho, co by chtěl do show zahrnout. A David je přesně ten člověk, který mu má pomoci je uskutečnit. Michaelovi nejde jen o muziku, ale i o podívanou. A bude to opravdu stát za to,“ tvrdí jeden z člemů zpěvákova týmu.
Jackson začne na turné zkoušet příští měsíc.

Reklama