Chcete letní změnu? Užít si léta a vypadat originálně? Pak si nechte na hlavě udělat copánky! 
Myslíme si, že na takový účes je jednoznačně nejlepší léto. Je to veselá letní změna.

Každé ženě, která po takovém účesu zatouží, doporučujeme vyzkoušet si „copánkovou“ paruku a tak zjistit, jestli vám bude slušet či nikoli. Protože účes není jednoduchý na vytvoření, ale také na rozpletení, což by v případě pocitu, že vám účes nesluší, bylo dost neefektivní.

Správný účes „copánky po celé hlavě“ se dle délky vlasů vytváří několik hodin.  Copánky musí být jemné, aby neprosvítala pokožka na hlavě a účes nevypadal chudě. Jednotlivý copánek se plete nejen z vlastních vlasů, ale připlétají se i vlasy umělé, ve stejné nebo rozdílné délce, než jsou vlasy vlastní. Tím si můžete i prodloužit vlasy dle přání. Naplétání umělých vlasů do copánku je hlavně z důvodu ochrany vlastních vlasů a lepší údržby celého účesu. 

Výhody copánkového účesu:
* Je velmi slušivý a originální!!!!!
* Je stále upravený a vypadá exoticky
* Do copánků se mohou vplétat ozdobné barevné stužky a korálky, což vypadá velmi efektně
* Snadná úprava

Nevýhody:
* Není to na celoroční nošení, doporučuje se maximálně tři měsíce
* Vlasy přirozeně odrůstají, za tři měsíce odrostou průměrně tři centimetry
* Svědění pokožky – ne z důvodu špatné hygieny, ale díky tomu, že každý den každému z nás přirozeně vypadne cca 100 vlasů. Pokud jsou v copánku, nemohou normálně vypadnout a vlas, který by normálně místo vypadlého měl narůst, nemůže pořádně ven. Po rozpletení účesu začnou tyto již vypadlé vlasy hromadně vypadávat, což dělá dojem, že účes vlasům neprospěl a zapříčinil vypadávání. Není tomu ale tak – vlasy vypadávají přirozeně, ale najednou, protože nemohly vypadnout.

Rady po rozpletení:
* Pořádně prokartáčovat vlasy a zbavit se vypadlých vlasů
* Pokožka by si měla odpočinout a potřebuje regenerační masáž

Mytí a úprava:
* Vlasy se myjí šamponovou pěnou, pěna se vmasíruje do copánků a oplachuje se v záklonu nebo ve sprše. Vlasy se nefenují, vysuší se ručníkem pomalým vmačkáváním a nechají se uschnout.
* Účes je velmi slušivý, dá se kdykoliv rozplést. Vlasy, pokud je účes kvalitně vytvořen, nejsou zničené, není nutné se lekat padání vlasů po rozpletení, je to přirozené a trvá to několik dní.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tvorba kvalitního účesu trvá přibližně 10-12 hodin, ale výsledek stojí za to. Je finančně náročnější, stojí několik tisíc. Pokud máte o vytvoření copánků zájem, v salonu Joshua vám je rádi vytvoří :-).

Líbí se vám ta představa? Ta myšlenka? Že budete mít takovýto úžasný účes? Pak do toho jděte!  Navštivte salon JOSHUA, kde profesionalita a příjemné jednání je samozřejmostí.

 

Salon naleznete na adrese:

www.joshua.cz 
Slovenská 2, Praha 10, 101 00
Tel: +420 222 520 126

       +420 222 514 653

       +420 604 814 673

 

 

Reklama