Zdravím všechny šéfy i ty pod ním,

měla jsem možnost poznat pár dobrých i těch méně dobrých šéfů - mužů. S nimi jsem prožila vesměs dobré chvíle.

Posledních pět let mám, díky reorganizace našeho podniku, šéfovou. A dokonce jde o moji spolužačku ze základky. Ale protože je ve vzdělání výše než já, proto mi šéfuje.

Musím říci, že náš vztah šéfová - podřízená funguje bezvadně. Snad i proto, že naše děti (má dcera a její syn) nějakou dobu spolu chodily a vypadalo to, že budeme příbuzné. Pak z toho sešlo, ale nenarušilo to naše přátelství ani pracovní vztahy.

Pracuji na telefonní ústředně naší firmy, a protože si potřebuji také vybírat dovolernou a někdy zamarodit, je potřeba, aby to za mě někdo vzal. Tak jsem ji začala zaučovat na tzv. "manipuláku" s telefonem. K tomu ještě patří obsluha rozhlasu ve firmě, když se shánějí lidé.

Obojí jsem ji naučila a v klidu se odešla dovolenkovat. Po 14 dnech jsem vešla do firmy, a hned strážní služba mě zastavila se smíchem: "To je dobře, že už jste tady. Těch 14 dní jsme měli ve firmě snad ob den kabaret". Udiveně jsem zvedla obočí. Strážný pokračoval: "Víte, jednou jsme potřebovali, aby nám vaše šéfová něco vyhlásila rozhlasem. To taky učinila, ale zapomněla ten rozhlas vypnout. No a jak pak brala telefony, slyšeli všichni ve firmě, jak říká - No copak, ty má prdelko, co mohu pro tebe udělat? Nejdříve jsme si mysleli, že jsme se přeslechli, ale ono se to opakovalo ještě několikrát. Hned jsme k ní běželi, aby si ten rozhlas vypnula. Smála se nejen ona, ale i celá firma".

Když jsem firmou procházela, potvrdili mi to i zaměstnanci, kteří se těmito hláškami ještě dlouho bavili. Takže, není nad fajn šéfovou, i když trochu potrhlou, ne?

Januše

Januše, a jak celou záležitost vzala Vaše šéfová? Zasmála se tomu, anebo Vám zakázala už jakoukoli dovolenou a rozhlas obchází obloukem :-)?

A co Vy a naše dnešní téma?

Jaký je Váš šéf?

Chodíte spolu na kafe?

Máte chuť ho zabít?

Tajně ho milujete?

Změnila jste kvůli němu zaměstnání?

 

Je Vaší nadřízenou žena?

Žárlí na Vás?

Je to fajn ženská?

 

A jaké to je, když jste v pozici nadřízené?

Víte, jak na své zaměstnance?

Jsou Vašimi přáteli?

 

 Setkala jste se sexuálním obtěžováním na pracovišti?

Napište nám a my Vás za zajímavé příspěvky odměníme!

redakce@zena-in.cz

 

Reklama