Cool není starat se jen o sebe, cool je pomoci potřebným. Proto členové motorkářského spolku Bikers Prague si dali za cíl uspořádat den plný zábavy pro handicapované děti a jejich kamarády, kde se budou moci opravdu aktivně zapojit do dění bez ohledu na jejich zdravotní stav.

foto1

Akce Bikers Prague DĚTEM se uskuteční v sobotu 20. září od 10 hodin v areálu Caravan Camp v Praze 5. „Přišlo nám nějak líto, že jsou mezi námi děti, které se nemohou naplno a bez omezení bavit jako jejich šťastnější vrstevníci. Uvažovali jsme, jak bychom mohli alespoň skromným dílem těmto dětem přispět ke zpříjemnění života na naší planetce, a rozhodli jsme se uspořádat akci DĚTEM,“ řekl jeden z členů.

Bikers Prague je parta motorkářů, motorkářek a jejich partnerů, kterým není lhostejný osud našich bližních.

Zadarmo či za opravdu symbolickou odměnu přislíbilo svou účast několik hudebních skupin, Motoklub vozíčkářů předvede cestovní čtyřkolku, skupina Černí koně předvedou handbike, děti se budou moci zúčastnit tzv. facepaintingu, v plánu je dětská diskotéka a mnoho dalších her a soutěží pro děti zdravé, handicapované i pro dospělé návštěvníky.

I když jednotliví aktéři vystupují zdarma či za symbolickou odměnu a organizátoři za dobrý pocit, pokud se dětský den zdaří. Přesto jim ke zdárnému uskutečnění dle aktuálních propočtů schází 55.000 Kč. Tyto peníze budou použity na zaplacení pronájmu pódia, ozvučovací aparaturu, občerstvení handicapovaných dětí, zajištění zdravotní péče a dalších nezbytných náležitostí spojených s pořádáním hromadných akcí pro děti. „Pokud by se nám podařilo získat vyšší částku, bude celá věnována na zajištění bohatšího programu popřípadě jako počin do dalšího ročníku.“

Pomozte i vy akci uspořádat a přijďte se podívat, jak se nám to společně povedlo.
Sobota 20. září 2014 v 10.00 hod
Caravan Camp, Plzeňská 279/215a, Praha 5 – Motol.

Mnohem více informací naleznete na www.hithit.com

Reklama