Také čtenářka s nickem Columbo má praxi v soutěžení. A její výhru tehdy vyhlásili Lunetici. Panečku, už jen to samotné vyhlášení byla velká výhra!

Jsem od přírody soutěživý typ a už jsem dokonce i něco vyhrála. Z každé výhry mám obrovskou radost. Manžel taky, i když se mnou nesdílí nadšení, když sedím u počítače a posílám soutěže. Několikrát jsme si i kvůli tomu pohádali.

Já beru soutěžení jako koníčka. Někteří jdou o víkendu do hospůdky na pivko, ale já sedím u počítače a soutěžím. Připadá mi to nejlépe zhodnocený čas a navíc mě druhý den nebolí hlava.

Největší radost jsem měla z výhry ve třinácti letech, kdy jsem vyhrála v pořadu Eso cédéčka. Tenkrát pořad uváděli Lunetici a když přečetli moje jméno, tak jsem myslela, že se radostí zblázním. Že jsem se zbláznila, to si mohli myslet chvilku potom naši, když jsem začala běhat po dvoře a křičela: „Já jsem vyhrála! Já jsem vyhrála!“

Jednu dobu jsem soutěžila i soutěže na hlasy, ale to už skončilo. Všimla jsem si, že když je trochu lepší soutěž, tak se zde vždy objeví nějaký podvodník a soutěž pak ztrácí smysl. Vyhrávat podvodem se nemá, ale některým pořadatelům to nevadí. Pro ně je to spíš další práce k ověřování a tak se u nás podvodníci mají lepší než poctivci. Což v tomto státě není jenom v soutěžích.

Teď už o cédéčka nesoutěžím, ale soutěžím spíš o hračky a věci pro moje dva syny. Ti mívají hlavně největší radost, když jim dojde lego, které dostáváme díky Ženě-in. Stala jsem se totiž díky vám minulý rok Lego duplo reportérkou a to jsou teprve ty pravé výhry.
Děkuji vám moc.

S pozdravem
Columbo

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

____________________

Tak to byla výhra všech výher. Moje dcera by se zbláznila, kdyby Lunetici vyslovili její jméno :) Vaši radost si dokážu živě představit.
Děkuji za příspěvek a přeju pěkný den do vašich krásných končin :)
Saša

 

Téma dne 27. února 2012: Soutěže a soutěžení

O tom, že jste Ženy-in soutěživé, není pochyby. Ale byly jste takové vždycky? A jsou takové třeba i vaše děti?
Soutěžit se dá různě a ve všem.
Ve sportu, v přízni o druhé pohlaví, v pomyslné soutěži s někým, v soutěži sama pro vlastní uspokojení, nebo i v soutěži o výhry.

  • Vyhrály jste někdy něco v soutěži? A teď nemyslím jen výhry u nás, na Ženě-in.
  • Soutěžíte ráda?
  • A v čem nejraději?
  • V soutěžích fyzických nebo psychických?
  • Soutěžily jste jako malé děti?
  • Soutěžily jste rády?
  • Vzpomeňte na nějakou kuriózní soutěž i výhru.
  • Pochvalte se, anebo naopak postěžujte si.
  • A co rodina a známí ve vašem okolí?
  • Šly byste soutěžit třeba i do televize?

Vše o soutěžích a vašem nadšení či naopak nic neříkající disciplině lidského chování, pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměním zajímavým dárkem: po soutěži se můžete natřít masážním olejíčkem a obléknout se do saténového tygřího župánku :)– viz výhra.

olej

zupan

 

Reklama