Staňte se součástí historie Star Wars!

Už je to téměř 40 let, kdy menší skupina herců a filmového štábu natáčela v norských ledových pustinách nejznámější scény Star Wars: Impérium vrací úder. Při natáčení ikonických scén z planety Hoth potřebovali skutečné zimní vybavení, které by je uchránilo před ledovými větry, sněhovými vánicemi a teplotami hluboko pod nulou. Proto produkce zajistila na několikatýdenní natáčení pro každého člena norského týmu zimní oblečení včetně zateplené barevné parky. Ta byla navržená, aby obstála v mrazivém počasí a má tak jedinečný design, který z ní dělá v současnosti jednu z nejvyhledávanějších položek sběratelů Star Wars. Původních bund existuje již jen pár kusů, ale fanoušci mohou nyní překročit rebelskou linii a dostat se do zákulisí natáčení díky limitované edici Columbia Star Wars™: Empire Crew Parka.

Vintage look s moderními technologiemi

Star Wars™: Empire Crew Parka se pyšní zachováním původního designu, ale zároveň má jedinečné funkční technologie značky Columbia, které pomáhají ochránit před extrémními zimními podmínkami. Nepromokavá prodyšná horní vrstva bundy s lepenými švy se chová stejně jako generátor ochranného štítu Echo Base a ochrání vás před vnějšími elementy, zatímco vnitřní termo-reflexní podšívka Omni Heat a zateplení bundy vás zahřejí jako Wookiee. Bunda je dále vybavena odepínací nastavitelnou kapucí s odnímatelným lemem z umělé kožešiny, oboustranným zipem, pohodlnými náplety, zipy na zápěstí a multifunkčními kapsami.

Designéři značky Columbia úzce spolupracovali se společností Lucasfilm Ltd., aby zachytili a zapracovali autentické detaily původní bundy včetně výrazné modré barvy a pruhů na ramenou pro zvýšenou viditelnost ve vánici, nášivky na prsou s Darth Vaderem v plamenech dle originální podoby artworku, log Star Wars a uzpůsobitelné jmenovky na náprsní kapse. Na počest lokaci, kde herci i štáb zdolávali nepřízně mrazivého počasí při filmování těchto historických záběrů, jsou na podšívce uvedeny i souřadnice ledovce Hardangerjokulen v Norsku.

Tato speciální bunda bude v prodeji od 7. prosince na e-shopu COLUMBIASPORTSWEAR.CO.UK/STARWARS a dále pak ve vybraných prodejnách Columbia v USA, Evropě, Číně, Japonsku a Hong Kongu, do vyprodání limitované edice za cenu cca 13 000 Kč.

Pro více informací navštivte COLUMBIA.COM/StarWars

Reklama