Značka Columbia přináší revoluční technologii do deště OutDry Extreme. Je to na trhu první nepromokavé a zároveň prodyšné řešení oděvů, kdy membrána není vložena mezi 2 vrstvy, ale je nalaminována přímo na svrchní část oděvu, včetně viditelného přelepení švů. Celý oděv i membrána tak zůstává plně funkční a prodyšná i při dlouhodobém pobytu ve vlhkém prostředí. Na podzim a zimu 2016 připravila Columbia další průlom, aby tak zajistila, že lidé zůstanou v TEPLE & SUCHU za každého počasí!

Columbia

Na podzim 2016, totiž Columbia nově nabízí také izolační bundy, kalhoty a rukavice, které jsou vybaveny právě patentovanou technologií OutDry Extreme, bez kterého by nemohlo být oblečení nikdy skutečně voděodolné a zároveň prodyšné.

Kolekce podzim/ zima 2016 je určena pro muže, ženy i jejich děti. Dělí se do čtyř základních skupin, kterými jsou: Winter (společně s kolekcí Titanium, což je voděodolná nejvyšší řada zimního oblečení), Outdoor (nabízí klasické kousky pro aktivní lidi do přírody) a outdoor lifestyle, která kombinuje funkčnost a styl pro aktivní lidi nejen do města.

Columbia

COLUMBIA TITANIUM

Columbia Titanium je tzv. nejvyšší řada kolekce svrchních oděvů, sportovních oděvů, obuvi a doplňků speciálně navržených tak, aby vyhovovaly výkonnostním potřebám těch nejaktivnějších lidí v přírodě. Columbia Titanium slouží jako pokračující technologie a inovativní platforma, která bude inspirovat a přinášet hodnotu pro širší produktové řady. Izolované bundy Titanium jsou vyrobeny s voděodolnou/prodyšnou membránou, s plně utěsněnými švy a výplní z prachového peří. Můžete si tak být jistí, že zůstanete v suchu a teple za každého počasí.

OUTDOOR LIFESTYLE KOLEKCE

Columbia Outdoor Lifestyle přináší trendy look i funkční outfit inspirovaný stylem ze zimní chalupy. Tato kolekce v sobě nese navíc i autentický design specifických technologií tkanin, nabízí košile, plédy, svetry, bundy, mikiny aj. pro ženy i muže, které lze stylově kombinovat dle potřeby.

Columbia

OBUV

Podzimní kolekce obuvi Columbia 2016 je zaměřena na udržení nohou v teple a suchu. Zároveň nabízí stylovou všestrannost pro různé účely a aktivity. Nejnovější podzimní kousky jsou k dispozici v prémiové technologii včetně Omni-Heat Thermal Reflective, Omni-Tech - prodyšnou ochranu proti vodě, Omni-Heat tepelné izolaci a Techlite – poskytující oporu a stabilitu.

www.columbia-sport.cz

Columbia

Reklama