5e7c9387b1714image.png
Kolekce nabízí řadou velmi efektivních a i mezinárodně oceněných technologií pro letní outdoorové aktivity. Technologie Columbia Omni-Shade chrání před škodlivými UV paprsky. Pocit sucha a chladu v horku je pro letní outdoorové i sportovní aktivity zásadní. Omni-Wick odvádí od pokožky vlhkost a pot po plochých funkčních vláknech na povrch látky, kde se rychle odpaří Pomáhá tak i regulovat teplotu těla.

Revoluční technologie Columbia Omni-Freeze Zero poskytuje chladivý efekt aktivovaný kontaktem s tělesným potem. V textilním materiálu jsou zapracovány drobné chladící polymerové kroužky, které snižují teplotu materiálu, urychlují proces odvádění vlhkosti od těla a zajišťují okamžité ochlazení s dlouhotrvajícím účinkem. Podle odborných testů snižuje technologie Omni-Freeze Zero teplotu materiálu až o 10°C. V letní kolekci Columbia je tato technologie široce zastoupena napříč produkty a výběrově je pak kombinována s revoluční technologií Omni-Shade Sun Deflector. Drobné tečky dioxidu titanu chladí a odrážejí sluneční paprsky dopadající na oblečení, brání tak dalšímu nežádoucímu povrchovému zahřání těla. V kolekci Columbia je tato technologie kombinována s dalšími, aby oblečení poskytovalo maximální chladivý komfort.

V letní kolekci nechybí ani univerzální pohodlné košile, šaty, trička s trendy květinovými potisky, logy, které oživí letní outfity a stylově zazáříte na odpolední pohodové zahradní party nebo grilovačce s přáteli či rodinou.

Columbia hity letní sezóny – must have

5e7c9434e9e3aimage.pngTrička Columbia Zero Rules mají potem aktivované chlazení Omni-Freeze Zero a účinné odpařování díky Omni-Wick technologii. Díky technologii Omni-Shade chrání i před slunečním zářením. Jsou k dispozici v několika modelech, dámském i pánském provedení. Klasická trička s krátkým nebo dlouhým rukávem, v jednobarevné verzi nebo s trendy potisky vč. loga Columbia. Nabízí se i ve stylových límečkových tričkách, které se hodí pro každodenní nošení nebo i na golf. Ceny triček jsou od 899 do 1 199 Kč.

Columbia Drainmaker IV je speciální funkční obuv pro outdoorové aktivity zahrnující oblíbené vodní sporty jako raft či paddle board, cvičení ve vodě, aktivity v moři nebo treky skrz potoky. Bota pro dynamické aktivity, kdy voda ovlivňuje váš pohyb, stabilitu a pohodlí. Podrážka i svršek boty zajišťují okamžitý odtok vody i stabilitu po zásahu vlnou či v peřeji. Dynamický průchod vzduchu i materiál pak umožňují rychlé schnutí. Speciální protiskluzová podešev vyniká trakcí v mokrém prostředí a zajistí tak bezpečnost pohybu. Doporučená maloobchodní cena je 2 299 Kč.5e7c94006f9dfimage.png

Columbia Icons

Columbia Icons je speciální unisexová fashion kolekce pro mladší generace. Nabízí ikonické modely z archivu Columbia čerpajících z devadesátých let. Ty jsou pak updatované v souladu s urban módními trendy a potřebami mileniánů a vyzdvihují autenticitu značky Columbia. Kolekce nabízí víceúčelové pohodlné outfity, jež signují střihy, vzory a barvy devadesátek – fialová, tyrkysová, lososová. Tato kolekce je k dispozici v obchodech se streetovou módou jako Footshop, Freshlabels nebo Queens.5e7c93ac0522aimage.png

Kolekce Columbia je k dostání v COLUMBIA-SPORT.CZ, COLUMBIA-SHOP.CZ, ve značkových prodejnách Columbia, řetězci Sportisimo a Hervis a v řadě e-shopů jako například SPORTISIMO.CZ/COLUMBIA, MALL.CZ, či 4CAMPING.CZ, SPORTOVNA.CZ/COLUMBIA-PRO.
5e7c9360d6e05image.png

Reklama