Garnier- Color Sensation

Buďte smyslná s novými barvami na vlasy od Garnier. Intenzivní pigmenty, květinové oleje a perleť zajistí opravdový požitek pro smysly.

Barva je řečí, a každý její odstín představuje jiné slovo. Ať je jakkoli mnohotvárná, proměnlivá, zářivá, smyslná nebo intenzivní, barva vašich vlasů jasně vypovídá o vaší osobnosti a hovoří za vás. Barvou vlasů vždy vysíláte jasné poselství. S novou barvou Garnier máte zaručený výsledek barvení.

100 % jistota, již žádné riskování

Barvou Color Sensation jsou si odborníci z Garnier natolik jistí, a proto zaručují, že při dodržení správneho postupu barvení bude výsledek vašeho domácího barvení totožný s obrázkem na krabičce s barvou.

„Během března 2012 budeme zákaznicím, které dodržely zásady barvení a i přes to jsou nespokojené s jeho výsledkem, vracet peníze,“ říká Maria Sochorová, manažerka Garnier. „Nespokojeností s výsledkem mám na mysli, že zákaznice podle krabičky a výchozího odstínu svých vlasů, očekávaly jiný výsledný odstín,“ dodává Sochorová.

S novou barvou se nemusíte obávat výsledku, můžete být odvážná a vyzkoušet výraznou oslnivou barvu s vysokým obsahem pigmentů, se 100% výsledkem!

Buďte oslnivá díky nepřehlédnutelným barvám nové řady Garnier Color Sensation....

PRECIZNÍ INTENZIVNÍ BARVA ODHALUJÍCÍ KRÁSU

Nová Color Sensation je dosud nejvýraznější barvou na vlasy Garnier a je zdrojem rafinované krásy, která vám dá vyniknout v každé situaci.

Nádherná barva

  • Barva na vlasy s dosud nejvyšším obsahem účinných pigmentů nabízí intenzivní a dokonalé krytí s výjimečně výrazným barevným výsledkem.
  • 100% krytí šedin a dlouhotrvající účinek.
  • Barevný odstín zůstává živý a zářivý

Perleťový lesk
Složení Color Sensation je obohaceno o květinové oleje a perleť, které zajistí intenzivní odlesky.

Vlasy jsou rozzářené a na dotek hedvábně jemné.

DVACET NOVÝCH ODSTÍNŮ S LUXUSNÍMI, RAFINOVANÝMI ODLESKY

Garnier- Color SensationNepřehlédnutelná, oslnivá a dlouhotrvající barva.
Dvacet nových odstínů s intenzivními pigmenty pro smyslnou barvu.
Účinné zesvětlovače v barevném rozsahu 2- 6, aby mohla oslnivý vzhled získat každá žena!

Krásné sytě hnědé
Syté hnědé odstíny s intenzivními a jemným i teplými nebo studenými odlesky pro okouzlující svůdnost.

Garnier- Color SensationČerné s vysokým leskem
Sytě černé odstíny v paletě od kontrastních odstínů evokujících záhadnost až po zrcadlový lesk. Elegantní a smyslné a zároveň intenzivní a působivé.

Ohnivě červené, které nikdy nevyblednou
Ohnivé, zářivé odstíny červené, které odvážně podtrhnou vaši krásu. Hluboké, syté a intenzivní červené odstíny Color Sensation zajistí dlouhotrvající barvu a lesk.

Zářivé blond
Odstíny Blonde a Ultra Blonde pro rozzářené vlasy plné třpytu a bez nežádoucího nažloutlého efektu. Velmi světlé, intenzivní, ledové odstíny blond, které efektivně odrážejí světlo a odhalí vaši okouzlující ženskost.

PRO OSLNIVÝ POCIT...

Color Sensation, zosobňující skutečnou krásu a ženskost, nabízí 100% výsledky při barvení i nový skvělý smyslový zážitek.

Díky barvě na vlasy Color Sensation se smysly mohou vydat zcela novým směrem: poznat nádhernou, oslnivou barvu, vlasy nádherně hebké na dotek, překvapivě příjemnou vůni na úrovni parfému, skvělý pocit ze snadno rozčesatelných vlasů, jimiž hřeben klouže naprosto bez odporu. Krása, díky níž se život stává potěšením!

Příjemná vůně
Díky květinové vůni a složení s nízkým obsahem amoniaku se aplikace Color Sensation stává skutečným zážitkem. Šetrné složení pro nádherné vlasy s delikátní vůní.

Smyslná, krémová konzistence
Jednotlivé složky Color Sensation se okamžitě spojí a vytvoří bohatou a hustou směs, která se velmi snadno rozprostře po vlasech, pokryje každý pramen a neodkapává.

Garnier- Color Sensation

COLOR SENSATION - BUĎTE OSLNIVÁ!
Více nawww.garnier.cz/colorsensation

Vyzkoušejte si barvu Color Sensation hned teď díky zábavné aplikaci na facebook.com/garnier

Všem, které pravidelně potká záchvat nerozhodnosti u police s barvami na vlasy, přináší Garnier se svými Color Sensation jednoduché řešení. Vyberete si s novou aplikací senzační barvu v klidu i pohodlí domova, navíc s garancí odstínu barvy.

Stačí se podívat na facebook.com/Garnier a spustit aplikaci. Nahrajete svoji fotku a bavíte se desítkami barev i účesů, se kterými se můžete změnit. Vyzkoušejte si své virtuální proměny!

Reklama