Historie doplňku stravy Colafit sahá do roku 1995, kdy se nápad na jeho výrobu zrodil v hlavách manželů Cichých. Protože nemohli na trhu sehnat výrobek, který by vyhovoval jejich dceři, rozhodli se vyrobit si vlastní. Doplněk stravy Colafit obsahuje čistý nativní kolagen typu I, což představuje kolagen ve své přirozené, tělu vlastní, neporušené struktuře.5fabda0799466obrazek.png

„Doplňky stravy. COLAFIT AKUT PRO je kosmetický přípravek.“

Co je kolagen
Kolagen je ve vodě nerozpustná bílkovina, která tvoří základní stavební kámen pojivových tkání. Tvoří 25-30 % všech bílkovin v těle savců, ve formě kolagenních vláken. Nejrozšířenějším kolagenem v organismu je kolagen typu I. V lidském těle je ho až 90 % a hraje nesmírně důležitou roli ve správném fungování celého pohybového ústrojí. Molekuly kolagenu typu I se řetězí a tvoří silná vlákna a svazky, které mohou být viděny pouhým okem. Tento typ kolagenu se vyskytuje například ve šlachách, ve vazech, v kostech, ve škáře nebo pouzdrech orgánů.

Jak se Colafit vyrábí
5fabd9996a4f7obrazek.png

Pro výrobu doplňku stravy Colafit je používán vysoce čistý kolagen ve formě gelu. Gel je hluboce zamražen a následně procesem zvaným lyofilizace zbaven veškeré vody. Tento proces je technologicky, energeticky i časově náročný, ale přináší své výhody, protože při něm nedochází k degradaci molekuly kolagenu a zároveň do finálního produktu není nutné přidávat žádné další látky. Výroba Colafitu probíhá výhradně v České republice. V nenápadném areálu v Kyjově se vyprodukuje ročně více než 30 mil. kostiček Colafitu. Po přepočtení na nejprodávanější balení (Colafit 60 kostiček) je to více než 550 tis. kusů ročně.
5fabd98e1288aobrazek.png

 I z malé kostičky se může zrodit velký dárek


5fabd9dc484baobrazek.png

„Doplněk stravy“

Výhodné dárkové balení 120+30 kostiček na 5 měsíců užívání, které obsahuje čistý krystalický kolagen v malých, měkkých kostkách, jenž se snadno polykají, zaručeně potěší vaše blízké.

Doplněk stravy Colafit se doporučuje užívat minimálně 2-3 měsíce alespoň 2x do roka. V případě potřeby jej ale lze užívat trvale.
5fabda3c23be3obrazek.png

Reklama