Cola, láska, čokoláda

S firmou EUROPE production jsme si pro vás připravili další soutěž o DVD, tentokrát o lechtivou komedii z konce osmdesátých let Cola, láska, čokoláda.

Pravidla jsou jednoduchá, stačí, když správně odpovíte na jednu lehkou otázku, a máte šanci vyhrát jedno z deseti DVD s tímto filmem! Soutěž ukončíme v pondělí 24. srpna 2009 v 9.00 dopoledne.

Soutěžit můžete zde: Vyhrajte film Cola, láska, čokoláda!

cola, láska, čokoládaO filmu Cola, láska, čokoláda

Gabi chodí s Karlem, ale nesnáší jeho šílené jízdy na motorce a navíc s ním není vůbec šťastná. Její přítelkyně odlétá na Filipíny a přemlouvá Gabi, aby jela s ní. Karel se k ní stejně nechová hezky, takže Gabi nakonec pojede. A jak se zdá, na Karla brzy zapomene. Na letišti totiž potkává Andrese, který se jí moc líbí.
Andres má ale před svatbou, a tak se Gabi pokusí změnit jeho plány a získat ho pro sebe. Gabi vymýšlí spoustu situací, jen aby dohnala Karlovu snoubenku k žárlivosti. Postupně se jí to začne dařit, Karel bude mít své snoubenky plné zuby a začne se sbližovat s Gabi. A komplikacím není zdaleka ještě konec. Zábavná letní komedie může tedy začít...

Cola, láska, čokoládaŽánr: Komedie
Země původu: Německo
Rok vzniku: 1979
Délka: 77 minut
Původní název: Cola, Candy, Chocolate
Režie: Sigi Rothemund (aka Siggi Götz)
Scénář: Henry Kwan
Produkce: Karl Spiehs, Wolfgang von Schiber
Hudba: Gerhard Heinz
Kamera: Franz X. Lederle
Společnost: Geiselgasteig Film / Lisa-Film
Hrají: Olivia Pascal (Gaby), Philippe Ricci (Andreas), Dolly Dollar (Christine), David Auker (Johnny), Ursula Buchfellner (Carmela), Roland Astor (Roland), Ike Lozada (vedoucí hotelu Juanto), Ruben Tizon (Bischoff), Herbert Fux (řidič) Walter Kraus (policista), a další...

Reklama