Figaro si pro vás od září tohoto roku přichystalo hned velkou novinku. Celé portfolio lahodných čokolád Figaro najdete nyní v obalech příjemně červené barvy a na místo na výšku, budou čokolády v regálech umístěny na šířku. To nejlepší ale Figaro nikdy měnit nebude, a sice svojí chuť. Ta bude i nadále stejně jedinečná a lahodná, i když se teď bude ukrývat pod krásnějším obalem.

Figaro

Figaro přichází na trh s redesignem obalů svých oblíbených čokolád. Každá tabulka čokolády tak bude mít zářivě červené balení. Aby se spotřebitel snadno zorientoval v široké škále lahodných příchutí, budou na každém obalu různé barevné stuhy s vizualizací použitých ingrediencí. To vám napoví, na jakou příchuť se můžete těšit. Tento nový moderní design bude čokolády Figaro odlišovat, ale zároveň i sjednocovat, takže je jistě nepřehlédnete.

Na regálech budou krásně zářit a vy se během chvilky budete moci rozhodnout, zda má váš mlsný jazýček chuť spíše na klasickou mléčnou či hořkou čokoládu, anebo dokonce na nejnovější přírůstek do rodiny čokolád Figaro – na malinu v čokoládě s vyšším, 45% obsahem kakaa.

 

 

 

 

 

Reklama