Když si v práci čtu příspěvek o čokoládě a k tomu přikusuji suchý dalamánek (nic lepšího jsem ráno nesehnala), tak mě napadají samé hříšné myšlenky.


Já mám totiž čokoládu spojenou se sexem. Prostě a jednoduše přemýšlím, proč mě ta smetanová dobrota vždycky naladí na tu správnou notu. Tak za prvé chci před "tím" něco lehkého, abych nefuněla jak parní lokomotiva. A ještě potřebuji něco, co mě rozveselí. Takže čokoláda plní obě dvě funkce.


U nás doma to funguje následovně. Když vidím, jak miláček nese studentskou pečeť, tak vím, že bude romantický večer. Budeme se navzájem krmit čtverečky úžasné pochoutky. Pokud mi ovšem, jako minule, nezaskočí oříšek :- ).

Mám ráda úplně všechny druhy čokolády. Nejlepší, co jsem kdy jedla, byla ta od značky Lindt. Můžu vřele doporučit. Zažene každé trápení a splíny na duši. Obzvláště "Lindtka" pistáciová s krémem a ořechy.
   

Jo, a ještě si vzpomínám s čokoládou na dětství. Jako malá jsem rozehřívala čokoládu na vafkách.
A z obalu vystřihávala s kamarádkou panenku, která se dala oblékat. Určitě si na tuto pochoutku vzpomene nejedna z Vás. Byl to spíš takový margarín.

Dneska bych asi ohrnula nos, ale tenkrát mi moc chutnal!

Vaše Angel79


Milá Angel79, jestli to posledně nebylo tím, že oříšek se měl konzumovat před a ne při.

Jinak děkuji moc za příspěvek.

I vy se můžete svěřit se svými zkušenostmi s čokoládou, čokoládičkou, čokotyčinkami, tekutými čokoládami apod.

redakce@zena-in.cz

P.S. neznáte někoho, kdo čokoládu bytostně nesnáší?