Na otázky, které se týkaly jeho postoje k ženám, striktně neodpovídal a nedovolil ani náznakem poodhalit své přísně hájené soukromí. Připustil jenom, že ženy je schopen vnímat jako ženy, nikoli pouze jako „materiál“. Také nám řekl, že se snaží ženám, jež podle jeho názoru nepotřebují zdokonalovat chirurgickou cestou, operace rozmlouvat, a že pokud nějakou operaci dělat nechce, tak ji prostě odmítne.
Rovněž připustil, že jeho pacientkami jsou často ženy, které vídáme na televizních obrazovkách, ovšem kdo to je, to neprozradil – znáte to, lékařské tajemství!
Dozvěděli jsme se, že zdokonalit jde úplně všechno očními víčky počínaje a mužskými pivními bříšky konče – zajímají vás ceny? Dozvíte se je v rozhovoru na adrese
Na závěr jsme se jej zeptali, jestli je pravda, že operuje v roušce a hacafraku se vzorem chilli papriček, což potvrdil a řekl, že to na pacientky působí obvykle velmi dobrým dojmem.
A úplně nakonec popřel, že by navštěvoval jakoukoli tělocvičnu nebo posilovnu, což je vzhledem k jeho švarné postavě a mladistvému vzhledu úplně neuvěřitelné, takže existují jen dvě možnosti – buď si sám po práci tajně provádí liposukce a vkládání implantátů do bicepsů, nebo jsou skalpely tak těžké, že po jejich celodenním zdvihání vypadá jako po zdvihání činek.

Celý rozhovor si můžete přečíst na : http://rozhovor.zena-in.cz/ !