Yankee Candle Alpine Christmas
K Vánocům patří specifické vůně, jako je například skořice. Nejen tuto si můžete vyloupnout z adventního kalendáře Yankee Candle. Nachází se v něm 24 čajových svíček, které do vašeho domova vnesou tu pravou sváteční atmosféru.


Notino, cena 729 Kč

English Tea Shop
Zima je spojená také s čajovým obdobím. Zpestřit si ho můžete kalendářem, ve kterém najdete 13 druhů čajů. Nechybí mezi nimi mátový, zelený či s vůní skořice nebo zázvoru.

Bioo, 308 Kč

Mixit
Zdravější alternativu klasických čokoládových kalendářů představují například ty od značky Mixit. Jeden je složený z tyčinek Mixitek, jejichž hlavní složku tvoří datle. V nabídce je také druhý kalendář. Kromě Mixitek obsahuje sušené ovoce, kaše, zdravější sušenky apod.


Mixit, 669 Kč, 999 Kč

Adventní kalendář LeGracie
Možnost mlsat zdravě přináší také firma LeGracie. Ten je plný dobrot a k dostání je ve dvou variantách Classic a Protein. Součástí jsou mimo jiné oblíbené RAW ovocné a proteinové tyčinky, ovocná kolečka či kaše. 
LeGracie, 690 Kč

Marionnaud
Nabídka je bohatá i pro milovnice kosmetiky. Čtyřiadvacet okének plných produktů nabízí kalendář parfumerie Marionnaud. Je v něm dekorativní kosmetika i doplňky k líčení. Mimo jiné jsou to oční stíny, štětce, rtěnka apod.

Marionnaud, 799 Kč

Nivea
Čekání na Štědrý den může zkrátit také adventní kalendář značky Nivea. Uvnitř jsou pečující krémy, sprchové gely a další kosmetické doplňky, jako je houbička na make-up nebo micelární ubrousky.

Notino, 799 Kč

Cocoa+ Protein Advent Calendar
Vyznavače zdravého životního stylu jistě potěší kalendář, který uspokojí jejich mlsný jazíček, ale zároveň tolik neohrozí postavu. Ten od Aktinu totiž obsahuje proteinovou čokoládu.

Aktin, 199 Kč

Ravensburger
Dětem pomůže ukrátit čekání kalendář Ravensburger. Ten je plný kreativních dárků a vybízí děti ke tvůrčím aktivitám.


Mall.cz, 459 Kč

Troli
Milovnice cingrlátek si mohou užít potěšení, které jim přinese kalendář Troli. V každém okénku se totiž nachází stylový šperk. Na Štědrý den tedy budete ověšená jako vánoční stromeček.
Vivantis, 1499 Kč

MAC TOYS Kosmetický adventní kalendář
Na své si v období adventu přijdou i malé parádnice. Hračkářství Pompo pro ně připravilo kalendář plný kosmetiky. Najdou v něm například řasenku, rtěnku, oční stíny, tužku na oči a mnoho dalšího.

Pompo, 699 Kč

Mac Toys Slizový adventní kalendář
Slizy se mezi dětmi těší velké popularitě. Jistě budou rády, když je překvapíte kalendářem, jehož jednotlivá okénka skrývají nejrůznější druhy slizu. 


 
 Pompo, 699 Kč

Rumový kalendář
A nakonec něco pro starší osmnácti let. Rumový kalendář obsahuje degustační vzorky z celého světa. Bonusem jsou dvě skleničky.

Alkohol.cz, 1999 Kč

Reklama