Pro malé i velké mlsaly je tu velká novinka - nejjemnější alpská čokoláda Milka se totiž spojila s dalšími oblíbenými značkami a dala tak vzniknout novým originálním pochoutkám. Lahodnou chuť alpské čokolády si mohou všechny zhýčkané jazýčky užít buď v kombinaci se sušenkami Oreo, nebo s kousky křupavého karamelu Daim.

Milka

Horkou novinkou je unikátní kombinace nejjemnější čokolády Milka a mlékem milovaných sušenek Oreo. Toto nepřekonatelné spojení totiž dalo vzniknout ještě neodolatelnější čokoládě! Náplň tvoří lahodný krém, který je pro ještě více požitku obohacený kousky sušenek Oreo. Na své si tak přijdou jak milovníci jemné čokolády, tak i rodiče a malí mlsalové, kteří sušenky Oreo přímo zbožňují. Dopřejte si tak rituál sladkého potěšení všichni pospolu – každý si najde to „své“. Když si něha a hravost podají ruce, nemůže to dopadnout jinak než dobře.

Fanoušci karamelových dobrot a čokolády si mohou vyzkoušet chuť nejjemnější čokolády v kombinaci s křupavými kousky karamelu Milka Daim. Přestože různí lidé mají různé chutě, chuť čokolády Milka z alpského mléka, která se snoubí s lahodným karamelem, si zamiluje opravdu každý. Karamel je totiž prokazatelně jednou z nejoblíbenějších laskomin.

Milka Oreo 100 g

Vanilkový krém z alpského mléka s kousky kakaových sušenek Oreo v nejjemnější alpské čokoládě? Vychutnejte si novou čokoládu Milka Oreo. Pro milovníky sušenek Oreo a čokolády Milka je tato novinka dvojnásobně neodolatelná!

Doporučená cena: 26,90 Kč

Milka DAIM 100 g

Křupavé kousky karamelu v mléčné čokoládě z alpského mléka se snoubí v novince Milka Daim.

Doporučená cena: 26,90 Kč

Reklama