Konzumovat onu hnědou hmotu vyvolává v miliónech lidí po celém světě slast ne nepodobnou té, na kterou údajně myslí každá žena jednou za pět minut a muž jednou za sedm.

 

A proto dnešní den věnuji konzumaci čokolády. Ve všech jejích podobách. (Snad jen vynechejte konzumaci čokolády ve smyslu sexuální úchylky zvané koprofilie. O této čokoládě ani muk.)

 

Máte nějakou čokoládu obzvláště ráda? Nevadí, že uvedete druh ani výrobce. Je místo, kde ji dělají úžasnou? Nebo třeba takový Banana Split – oblíbený to druh čokolády naší šéfredaktorky…

 

I já se přidám se svou troškou do mlýna.

 

Miluju bílou čokoládu. Když mne nikdo nevidí, vezmu celou tabulku a narvu ji celou do pusy, pomalu ji rozmělňuji, až z ní vznikne bílá kašička a pak ji pomalounku přes všechny chuťové pohárky pouštím do krku.

 

Nikdy jsem se přitom neviděl, mám zavřené oči a ta slast, která probíhá mým tělem, je nepopsatelná.

 

A naše obchodnice Dana, ta otevřeně přiznává, že je na čokoládě závislá. Okolo jejího stolu stále nacházíte spíše snědené a prázdné obaly od různých čokoládových tyčinek a tuhle jsem ji nachytal s takovým hodně přiblblým úsměvem na tváři a ani jsem ji nedokázal nic říct, když jsem viděl, s jakým gustem do ní kouše…

 

Prostě, chtě nechtě, přiznejme si to. Spousta z nás miluje čokoládu víc než….

 

A těm, co přispějí k tématu čokoláda a já, slibuji: Nebudu lakomý, pár z vás odměním dárečky. Sám ještě nevím jakými, ale odměním.

 

A pište nejen na téma čokoláda. Pokud z vás někdo vystoupil na Olymp a porovnal se s bohy, sem s takovým příběhem. Zítra ráno totiž sedám do letadla hurá Řecko – třes se. A taky posílejte chlapy-in. Ať máte na co koukat a v neposlední řadě si nechte poradit v rubrice SOS.

 

prostě :

redakce@zena-in.cz

 

A taky nezapomeňte, že se hraje o 5 tisíc korun. Stačí přijít každou hodinu a šance je větší a větší.

 

P.S. bacha na náhražky

Reklama