Měsíc byl od nepaměti symbolem snění, podvědomí a je také především výrazem ženskosti.

Luna byla vždy i významným zdrojem inspirace pro G. Armaniho. Mezi ním a přírodou existuje silná vazba, čehož si můžeme všimnout i v jeho tvorbě. Výšivky, barvy a ozdobné prvky často inspirované právě přírodou jsou toho jasným důkazem.
A opět je zde konkrétní příklad, jak silně návrháře Měsíc přitahuje - stal se inspirací nového elixíru touhy: Code Luna.
Ženská ladnost a uhrančivá svůdnost: ztělesnění ženy, o které si myslíte, že je Vaše, ale ona Vám stále uniká ... zanechá jen vůni svého vyzývavého parfému.

SMYSLNÁ EAU DE TOILETTE

Code Luna.Pro tuto novou interpretaci Code, vytvořil Dominique Ropion „vanilkovou eau de toilette“, fascinující svěží a květinovou vůni.
Na začátku se parfém rozvoní svěžím citrusem, jiskřivými tóny bergamotu, zelenou vůní esence hořkých pomerančů a akordem svěží a křehké hrušky.

Parfém se dále rozvíjí vůní orange blossom absolute tvořící srdce vůně, doplněné nádhernými tóny „měsíční květiny“, průzračnými a lehkými jako vzduch. Botanický název této květiny rostoucí na místech střídavého světla a stínu je Epithylum oxypetalum. Roste se v Indii a legenda vypráví, že se otevírá a kvete jen za úplňku. Bílé květy této vzácné a tajemné květiny představují čistotu. Plně kvete pouze v měsíčním světle.

Vůně květu pomeranče je zabalená do něžně smyslných tónů vanilla absolute a dokonale se doplňuje s vůní vonokvěnky s jejími živočišnými tóny kůže. Ty ještě podtrhuje fazole tonka a nádherný cedr vytvářející nezapomenutelnou a velmi ženskou kompozici.

HRY SVĚTLA A STÍNU

Flakon- hra světla a stínu.
Matný flakón evokuje svěží a tajemný Měsíc. Jeho jemný a na dotek příjemný povrch zanechá pocit smyslnosti, zatímco květinový motiv - symbol řady - propouští světlo přes jemně modrou tekutinu.

KAMPAŇ

Vzrušující síla pohledu, odvážný střih šatů, zářivost pleti...

V této nové kapitole Code Luna se svádění mění v hru snů pod tajuplnými paprsky Měsíce a jeho čarovnou září. Žena je omámená jeho hypnotizujícím bledým světlem, váhá mezi touhou odolat a pokušením podlehnout.

Tváří Code Luna je italská herečka Valeria Bilello, žena představující smyslnost a vášeň. Filmuje a fotí Paolo Roversi. Přirozenost těchto fotografií a jejich jemně zamlžený obraz dokonale ladí se svěžestí, půvabem a emocemi Code Luna.

Uvedení: Duben 2012

Doporučená cena:

GA ACF LUNA EDT 50 ml: 1450Kč/59EUR
GA ACF LUNA EDT 75 ml: 2000Kč/82EUR

Reklama