Coca-Cola darovala výtěžek z prodeje svých vánočních předmětů, a aby byl pozitivní dopad akce co největší, zdvojnásobila vybranou částku a věnovala tak ze svého na dobročinné účely více než 204 tisíc Kč.
5c5969dbe33c4obrazek.png

Coca-Cola kamion se do center českých měst vydal v době před Vánoci již podevatenácté a znovu sklidil u malých i velkých obyvatel nadšený ohlas. Myšlenka celé akce však nezůstala jen u zábavy na malebných náměstích, ale vánoční radost rozšířila i mezi potřebné organizace, charity, denní stacionáře či zařízení pro seniory. Zisk z prodeje dárkových předmětů, jako čepice, kamiony, klouzací lopaty nebo sobí parohy totiž Coca-Cola věnovala místním dobročinným komunitám, a finanční dar navíc zdvojnásobila svým vlastním příspěvkem
v celkové hodnotě 204 204 Kč.

Nejvyšší částku na dobročinné účely vynesla návštěva Coca-Cola kamionu v Holešově na Kroměřížsku a v lázeňském městě Jeseník. Díky vysokému zájmu o akci v Holešově mohla Coca-Cola kromě výdělku z prodeje věnovat dalších 18 018 Kč seniorům, a to prostřednictvím oblíbené vánoční sbírky Ježíškova vnoučata. Návštěva podhorského Jeseníku zase vynesla dar 16 338 Kč Dennímu stacionáři Šimon, který se zaměřuje na pomoc lidem s mentálním postižením a poruchou autistického spektra.
5c5969e5edc3cobrazek.png

Akce se v době od 27. 11. do 14. 12. konala celkem v 18 městech, kde lidé ještě před příjezdem impozantního kamionu mohli společně secvičit Santův vánoční tanec, a poté si již užívat soutěže, vánoční koledy, čtení pohádek nebo focení se se Santou Clausem a mnoho dalších překvapení.
5c5969caa08eeobrazek.png

Více na COCA-COLA.CZ

Reklama