Cobra, Mamba, Viper - to jsou poněkud netradiční názvy dětských kočárků od německé značky ABC Design. Co mají společného? Záruční dobu prodlouženou na tři roky, svěží design a příjemné barevné kombinace.

Viper 4S

Viper 4SSpeciálně pro potřeby českého trhu vytvořila značka ABC Design kočárek Viper 4S. Má čtyři velká nafukovací kola, díky kterým se s kočárkem jezdí skoro samo. Přední dvojice kol je plně otočná a aretovací. Kočárek je snadno skladný a díky hliníkové konstrukci i lehký. Komfort zvyšuje velký nákupní koš a nastavitelná rukojeť. Sedadlo kočárku jde nastavit oběma směry a v ceně je i hluboká korba. Sportovní Viper je vhodný pro miminka od 6 měsíců. Díky adaptéru nasadíte na Viper 4S také autosedačku Risus od ABC Design, Baby Safe Plus II SHR od Römeru, Cabrio od Maxi Cosi a v neposlední řadě také Aton od Cybexu - autosedačku, která byla úspěšná v testech bezpečnosti.

Viper 4S

Mamba

MambaMamba je praktický sportovní kočárek, který se rovnou prodává i s hlubokou korbou. Jízdu usnadňuje robustní, ale odlehčená konstrukce a kola s kuličkovými ložisky. Přední kola jsou otočná a uzamykatelná. Úhel sklonění opěrky zad je optimální pro zdraví dětské páteře a sportovní nástavba jde nasadit oběma směry. Okénkem ve stříšce může miminko koukat ven a rodiče zase kontrolovat, zda je vše v pořádku. Mamba je přestavitelná do cestovního systému s hlubokou korbou a autosedačkou ze skupiny 0+ s příslušným adaptérem.

Mamba

Cobra

CobraCobra se od výše popsaných kočárků liší hlavně tím, že je to tříkolový kočárek. Přední kolečko je otočné a aretovací, pro maximální komfort miminka je opěrka nohou polohovatelná a nastavitelná teleskopická rukojeť zase usnadňuje život rodičům. I na Cobru nasadíte hlubokou korbu, která je již zahrnuta v ceně, a autosedačku pro nejmenší děti.

Doporučené prodejní ceny:
Viper 4S: 9.990 Kč včetně hluboké korby a nánožníku
Mamba: 9.190 Kč včetně hluboké korby
Cobra: 8.990 Kč včetně hluboké korby

Cobra

Kočárky další dětské zboží najdete na www.babystar.cz. Produkty ABC Design naleznete na oficiálních stránkách značky http://www.abc-design.de/cz, které jsou i v českém jazyce.

Reklama