„Vytvořit tento podcast, jsem se rozhodla, protože jsem již od dětství měla ráda příběhy o seznamování a o láskách. Vždy mě bavilo poslouchat od mé babičky, jak se seznámila se svým dědeček a od mé mámy to, jak se seznámila se mým otcem. Tyto své zkušenosti jsem chtěla přenést i do podcastu Láska,“ říká autorka projektu Iveta Nebesařová a dodává: “každý z nás máme v sobě nějaký příběh lásky – od partnerské, přes mateřskou po sebelásku. Chtěla jsem právě na příbězích „obyčejných“ lidí ukázat různé podoby lásky. A možná dát třeba i naději někomu, kdo má pocit, že láska se mu vyhýbá, protože ta může přijít v každém věku a v různých formách.  A zároveň bych chtěla ukázat i různé podoby lásky napříč generacemi a sexuálními preferencemi.“

63bd39fd9f9a2obrazek.png
 
Příběhy lidí jsou na prvním místě

V podcastu uslyšíte například životní osudy paní Jany, které je v současnosti 93 let, a která bude vzpomínat na to, jak se seznámila se svým manželem letcem RAF, ale i na její pozdější život a seznamování po smrti svého chotě.

Se svým příběhem lásky se nám dále svěří i manželský pár Přemysl (97) a Alenka (93), pro které je společná láska tím nejdůležitějším pojítkem v jejich krásném a mnoholetém vztahu.

Pohled mladých lidí nám zase ukáže, jestli se dá najít láska na Tinderu a jiných sociálních sítí.

Láska přinese také příběh pana Františka, který musel během socialismu tajit svoji sexualitu a kvůli tomu se mu nikdy nepodařilo najít tu pravou lásku, jakou hledal.
 
Podcast vytvořila pro YouRadio Talk Iveta Nebesařová ve zvukové spolupráci studia Napa Records.

Premiéra prvního dílu proběhla již včera - 10. ledna 2023.

www.podcastlaska.cz

63bd39ee3d24fobrazek.png

Reklama