5f7d923d9a2d8obrazek.png
Za tuto dobu se nám totiž vystřídají skoro dvě roční období. Takže zatímco jsme se před 140 dny po odložení zimních kabátů, čepic a šál s radostí začali halit do pestrobarevných svetříků, rozličných kardiganů a krátkých bundiček, abychom je posléze vystřídali za šaty lehké jako pavučina, kraťásky, sukně a tílka, nyní se k nim s velkou dávkou očekávání, a ve většině případů s nadšením, vracíme.

A nebudeme jistě daleko od pravdy, když prohlásíme, že nikdo z nás tuto změnu v našem šatníku spojenou s příchodem dalšího ročního období nechce pokaždé začínat praním, abychom svým oblíbeným kouskům vrátili svěžest a vůni. Chceme je na půdu, sklepa či do útrob naší skříně čisté a voňavě uložit a pak je prostě ve stejném stavu vyndat a začít nosit.
5f7d924765a13obrazek.png
Řešení nabízí nové aviváže Silan, které dodají vůni vašim oblíbeným kouskům až po dobu 140 dní a vy si tak můžete užívat svěží pocit právě vypraného oblečení hned, kdykoliv budete chtít nebo potřebovat. Unikátní parfémové kapsle duo-caps aviváží Silan se aktivují při každém pohybu a uvolňují ještě více vůně, a to po celou dobu nošení oblečení.

Máte již u značky Silan svou oblíbenou vůni, nebo nevíte a potřebujete poradit?
5f7d922bc04a0obrazek.png
Sáhnout můžete například po nejprodávanější* Silan variantě Fresh Sky inspirované ranní procházkou po louce, varianta Spring Lavender vám zase připomene krásu a jedinečnou vůni rozkvetlé levandule. Pokud vaše smysly zatouží po intenzivnějších vůních květin, zvolte Silan Aromatherapy. Aviváže této řady obsahují mimo jiné vzácný esenciální olej Copaiba, pocházející z amazonských stromů, jenž má příznivé účinky na vaši mysl a dokáže navodit příjemnou atmosféru. Vybírat můžete z vůně magnólie, lotosu či divoké růže. Patříte-li k lidem s citlivou pokožkou, ani vy nezůstanete zkrátka. Právě pro vás, jak již jeho název napovídá, je určen Silan Sensitive.

Tak co říkáte, dopřejete svému šatníku a svým oblíbeným kouskům svěžest a vůni na dalších 140 dní?

Více informací naleznete ZDE.
5f7d925df1325obrazek.png

*Zdroj: AC Nielsen data, 1-8/2020, Vývoj variant Silan

Reklama