Dnes máme v datu čtyři jedničky za sebou a celkem je v datu jedniček pět. Co to značí? Přece velké štěstí! Tak si ten dnešní den užijte.

I navzdory tomu, že je dnes pondělí, podle statistik nejméně oblíbený den, měl by být díky převaze jedniček šťastný. Zejména pak když jdou čtyři jedničky následně po sobě.

Dobrá známka i třída jakosti

jednStalo se vám, že jste někdy dostaly ve škole v jeden den čtyři jedničky? To bylo štěstí, viďte? Tak je přijměte od kalendáře i dnes.

Číslo jedna značí v numerologii jednotku – celek. A teď si představte, že těch celků máte víc. Žádné rozlomení, žádné dělení, žádné půlení. Všechno se dostane či prožije naplno! A ještě k tomu čtyřikrát!

Jednička značí třídu nejvyšší jakosti. Ve škole je známkou, která je tou nejlepší, slangově se používá pro označení nejlepšího člověka v nějakém oboru, tedy nejlepšího z nejlepších - Jsi jednička!

Přečtěte si také:

Lidé narození v datu s více jedničkami

Člověk narozen v datu s více jedničkami je dítě štěstěny. Ovšem svoje štěstí si musí hlídat, anebo mu jít také občas naproti. Přišel k němu jako slepý k houslím, takže stejně snadno ho může i ztratit.

Lidé narozeni v datu s více jedničkami (předpokládá se tři a více, nejlépe ve sledu) jsou většinou podnikatelé, manažeři, byznysmeni… V jejich povolání však neexistuje žádný střed. Buď jsou úplně na vrcholu, nebo úplně na dně. To když své štěstí nehlídají, ale berou ho jako hotovou věc.

Jak strávit dnešní den

Pro všechny, nejen v datu s jedničkami

Pokud už jste dojedli svatomartinskou husu, dopřejte si ještě večer nějaký ten doušek svatomartinského vína. Nemusíte se rovnou opít, neboť zítra je opět pracovní den, ale náladu si zlepšit můžete.
Pokud to jen půjde, z práce dnes spěchejte. Doma vás čeká příjemná rodinná atmosféra a možná se po cestě dočkáte i nějaké té sněhové vločky. A jak známo, při dopadu první sněhové vločky si má člověk něco přát.

Přejme si tedy všichni krásný pondělní den.
Ať už se sněhovými vločkami, nebo bez vloček. Ale šťastný bude.

ctt

Použitý zdroj: Milan Walek, Numerologie v praxi - tajná řeč čísel, nakl. Kosmas, 2000

Reklama