Že muži jsou tvorové s prominutím trošku primitivní, to je nám známo. Lehce naletí na krásné dlouhé vlasy, krásnou tvářičku, hezká prsa a zadeček akorát tak do ruky… No, prostě samci. Občas jim uniká, že je důležitější, co je v hlavě než na hlavě. Ale i výjimky se najdou, nechci to paušalizovat.

 

A co my ženy?

Co nás na mužích hned zaujme?

Argumentujeme tím, že hlavně musí být chytrý, ne žádný pobuda s IQ tykve. Jenže to popravdě až na pár výjimek hned na ulici nepoznáme.

 

I u nás totiž pracují v první linii těžce primitivní pudy.

Ideální muž tedy vypadá zhruba, jak je níže popsáno.

Je vyšší než vy – ne o moc, stačí tak o deset centimetrů. 
Má husté, krátké či polodlouhé vlasy. Pozor, vlasy má upravené!!!

Žádoucí jsou i vlasy dlouhé, ale pozor, zde je kladen důraz na pěstěné lesklé vlasy. Což mi připomíná, že vždycky, když vidím v televizi Kamila Střihavku, tak si říkám, kde že ten chlap sebral tak krásný vlasy. A to je má už tolik let!

 

Na barvě očí ženám nezáleží, ale důležitý je hezký úsměv a dokonalý chrup. Drobné nepravidelnosti jsme ochotny přehlédnout, ale zanedbaný, zažloutlý chrup určitě ne!

Vousy musí být upravené, případně úplně oholená hladká tvář svádící k polibku – to je ideál.

Jednoznačně vysoké procento žen upírá svoji pozornost na mužský zadek. Nejlepší je ten, který svádí k pořádnému prohnětení dlaní. Tedy tak akorát velký, či spíše malý a hlavně – neuvěřitelně svalnatý!

Popravdě, není snad nic horšího, než sádelnatý mužský zadek, který se při každém kroku přelévá sem a tam. Jednou jsem za takovým pánem šla na ulici a byl to docela zážitek…

 

A jdeme níž – tělo musí být pevné. Lhostejno, jestli je samý sval, důležitý je trojúhelníkový tvar. Široká ramena, úzké boky. Hruď mnoho žen upřednostňuje chlupatou, jiné zase holou.

 

Pro muže součást těla nejdůležitější – penis. Zjistila jsem, že jeho délku, velikost, tloušťku, barvu a já nevím co ještě, ženy vůbec neřeší. A nakonec jak známo, příliš velké rozměry jsou spíše na škodu než na odiv.

 

A co oblečení? Velké procento žen naprosto nenávidí na svých mužských protějšcích šperky typu řetězy a prsteny. Maximálně tolerovaný je snubní prsten, proč asi?

 

Když už jsme u takových „zženštilostí“, překvapivě velké procento žen toleruje melírované mužské vlasy. Některé dokonce tuto kosmetickou úpravu vyhledávají…

To jen na okraj.

 

Na negativním žebříčku dále též bodují bílé ponožky, nejhůře v kombinaci se sandály. Odpudivé jsou i  elastické džíny s úzkými nohavicemi.

 

Naopak vysoce vzrušivé jsou různé košile, upnutá trika s krátkým rukávem a džíny dokonale kopírující mužský zadeček.

 

Prvotním signalizátorem, zda ze setkání něco bude nebo ne, je ale na obou stranách vůně. Příjemný parfém, kolínská nebo prostě ta živočišná vůně, která nás uvádí do smyslového opojení.

Též mužský hlas musí být posazen spíše hluboko a zároveň měkce. Takový muž si pak kolem prstu omotá nejednu ženu.

 

Tak co? Máte doma něco podobného, nebo TO má k ideálu daleko?

A podléháte vůbec těmto primitivním pudům a soudíte muže podle vzhledu dokonalého samce?

 

Reklama