Milé Ženy-in,

reaguji na téma „Co zábavného nebo smutného se Vám a Vašim známým přihodilo?". Samozřejmě to bude příhoda veselá, která se týká mé sestry. :-)

Nedávno jela autobusem do Hypernovy za kamarádem, který tam pracuje. Od baráku to je 6 zastávek, přičemž u té páté je stanoviště ČSAD a taky garáže pro autobusy, kde když řidičům končí směna, zaparkujou. Když sestra nastoupila, sedla si přímo za řidiče. Určitě všichni víte, že mezi řidičem a sedadlem za ním je taková ta clona, přes kterou nejde vidět. Tak a vyrazilo se na cestu. :-)

Cestou vystupovali a nastupovali lidé a pak už sestra cestovala v autobuse sama. Na té inkriminované páté zastávce nikdo nebyl (šestá je konečná) a řidič v autobuse už nikoho neviděl, tak si to zamířil do garáže. :-) V tom se sestra vzpamatovala a pochopila, kam jede. :-) Prý v tu chvíli nevěděla, jak mu to má říct, že je tam ještě ona, a taky v jakou správnou chvíli. No, ale čím víc se blížili ke garáži, tak sebrala odvahu, vystrčila hlavu zpoza té clony a řekla mu: „Prosím Vás, mohl byste mi zastavit, já bych vystoupila." Řidič měl prý oči jako tenisáky a jak strašně se lekl, to ani nejde popsat. :-)) Nakonec se tomu oba zasmáli, řidič otočil autobus a dovezl ji na tu poslední konečnou zastávku.

Doufám, že Vás to alespoň trošičku pobavilo. :-)

ÁjaM