„Kdyby ti chlapi jenom věděli…“ Přiznejte, která z vás si takhle aspoň jednou povzdechla? Napadlo mě, že je to na druhé straně možná úplně stejně. Že i muži chtějí, abychom my ženy věděly.

A tak jsem se rozhodla, že se jich zeptám. Oslovila jsem pár žen a mužů a položila jim stejnou otázku: „Co byste vzkázali opačnému pohlaví?“ Zeptala jsem se amerického herce a svého dobrého přítele, jehož názor byl pro mě vždycky zásadní, čistě ze zvědavosti (rozhovor s ním si můžete přečíst ZDE) jsem se zeptala také sex koučky Julie Gaii Poupětové (rozhovor čtěte ZDE) a nezapomněla jsem ani na čtenářky Ženy-in a náhodné kolemjdoucí.

Jak odpovídali? Ze všech očividně mluvila nějaká ta životní zkušenost. Zatímco muži to vzali zpříma, ženy by hovořily dlouho...

Jak odpovídali muži?

rockyRocky Marquette (30 let, herec)
Věřte si, protože je to nejsilnější zbraň. Když si věříte, umíte divy. Tak je dělejte dál!

KarelKarel (20 let, student)
Jednoduše a stručně: Buďte samy sebou. To zahrnuje všechno přetvařování, napodobování či dělání ze sebe někoho jiného.

LukasLukáš (36 let, IT pracovník)
Vzhledem k svým zkušenostem se ženskými můžu vzkázat jediné, že chlapi nejsou zvědaví na zakomplexovaný jedovatý fúrie.


JakubJakub D. Kočí (33 let, redaktor Ženy-in)
Upřímná rada: Když to chce, přemožte se a budete aspoň den klid.

 

Co na to ženy?

VeraVěra57 (čtenářka Ženy-in v důchodu, 53 let)
Muži, přestaňte být zahleděni sami do sebe a občas naslouchejte svým partnerkám. Zkuste jim alespoň občas opětovat lásku, péči a pozornost, kterou vám věnují.

katkaKatka (účetní, 24 let)
Aby se polepšili a aby nepodváděli svoje ženy.

LucieLucie (kadeřnice na mateřské dovolené, 37 let)
Je hezké, když o sebe muž dbá, když v domácnosti přiloží ruku k dílu, když je natolik inteligentní, aby poznal situaci, kdy jeho vtipné řeči nebudou vtipné, a když jsou schovívaví k ženské náladovosti stejně tak, jako my dokážeme tolerovat vaše nedostatky. Buďte takoví.

julieJulie Gaia Poupětová (sex koučka)
Kdy, kde, jak a s kým je žena schopná dosáhnout orgasmu, je velmi individuální věc. To, že žena nedosahuje orgasmu tam, kde chcete, tak, jak vám to příjde normální, způsobem, který vyhovoval spoustě dalších žen či dokonce (bohužel pouze) s vámi, ještě neznamená, že má žena problém s orgasmem. Spíše prostě jenom není tolik vzrušená, aby k orgasmu vůbec došlo. Žena navíc není automobil. Nedá se rozmontovat na kousky, opravit a následovně zase složit. Takže analytický přístup není vždy užitečný. Zkuste ženu chválit, oceňovat a dovolit tak té ženě, kterou má schovanou někde hluboko uvnitř, aby zase ožila. Pak možná přijdou orgasmy, o kterých se vám třeba ani nezdálo. A v opačném případě se nedivte, že namísto ženy budete mít vedle sebe spíš chlapského kamaráda a parťáka.

A co byste vzkázala vy?

Reklama