K mňoukání již nebude třeba koček
Takara, druhý japonský výrobce hraček, uvede v listopadu t.r. na trh počítačovou hračku, která bude umět mňoukat jako kočka.
Tento výrobce již slaví od září 2002 velký úspěch s podobnou hračkou, která interpretuje psy ("Bowlingual") a počítá, že prodá 300 000 kusů "Meowlingual" od listopadu 2003 do března 2004.

Pokud chcete vlastnit tuto hračku, musíte si zajet do Japonska. „Mňoukátko“ prozatím není určeno k vývozu, ale kdo ví ….. Kromě toho, že vás výlet přijde na několik tisíc, za hračku zaplatíte asi 67 euros (8 800 jenů), což je pakatel, protože „Hafátko“ stálo dokonce 14 800 jenů. A pokud toužíte právě po "Bowlingual", máte možnost jej zakoupit v Korei nebo od příštího měsíce v USA.

Papoušek, který si hvízdá Ouverture ve 4h ráno
Pokud se chcete zbavit svého „příliš upovídaného“ zvířecího miláčka, nechte ho prostě uletět. Takhle se zbavil, zřejmě již zoufalý a nevyspalý majitel, svého papouška, který si každé ráno ve 4h hvízdá Ouverturu od Čajkovského z roku 1812.
Papouška se ujala hodná paní, ale spíše na to doplatila. Papoušek Spikey byl svěřen Elaine Redhead v Anglii tamní Společností na ochranu zvířat. Ta se, chuděra, již dva týdny pořádně nevyspala.
A nyní si nepřeje nic jiného, než najít původního majitele Spikeyho.

Maturita – pro někoho konečně konec středoškolských studií, pro jiného noční můra.
Jeden takový povedený francouzský student si zprostředkoval na absolovování vlastní maturity pět náhradníků. Ovšem kdo chce moc, nemá nic.
Tedy, nemá maturitu, ale o všem může přemýšlet 4 měsíce za mřížemi a při 160 hodinách veřejně prospěšných prací. Může také přemýšlet, jak zlepšit svoji příští strategii, neboť tentokrát tato selhala na faktu, že na každou etapu maturity poslal jiného náhradníka.
Jenže, 18. 6. t.r. se náhradník opozdil na 4. část maturity, a tak jeho identita byla ověřována s větší pečlivostí. Komise měla větší čas uvědomit si, že tento mladík nebyl ten „samý“, jako ten z dopolední části maturity.
21 letý mladík se hájil slovy, že se již pokouší o maturitu počtvrté a chtěl jí získat na 100 %. Tak teď má na několik let „zaracha“ :-))) 

               
Reklama