U zubů ale nejde jen o estetiku, jak si mnozí mohou myslet. Dokážou toho o nás říct opravdu mnoho: od našich zlozvyků přes náš zdravotní stav a genetické predispozice až po kvalitu našich hygienických návyků.

Tato fakta se samozřejmě odrážejí do různých aspektů našich životů, například kariéry nebo vztahů. Mimo to dokáže špatný stav zubů velmi ubrat na našem celkovém sebevědomí, a dokonce může stát za zdravotními potížemi.

Co mohou způsobit křivé zuby?
Ortodontická klinika Svět rovnátek, která se specializuje na léčbu neviditelnými rovnátky, se u svých klientů často setkává s tím, že srovnání špatně postaveného chrupu vyřeší i jiné zdravotní nepříjemnosti, od bolesti hlavy po zažívací potíže.

Neuvěřitelných 8 z 10 klientů našich klinik trpí špatným skusem. Špatný skus vede k přetížení čelistního kloubu, což ovlivňuje krční páteř, a vše dohromady způsobuje bolest hlavy. Napravením skusu se uvolní tlak a přetížení čelistního kloubu,“ říká Lucie Vybíralová ze Světa rovnátek.

64c8f7800af1bobrazek.png

Investovat do krásného úsměvu se vyplatí
Z dlouhodobého hlediska jsou zuby bezesporu jednou z těch věcí, do kterých se vyplatí investovat čas i peníze. Čím dál více lidí navíc hledá variantu, jak si srovnat zuby, ale přitom chtějí předcházet drátkům v puse, trhání zubů a bolestivosti. To jsou také důvody, proč stále více lidí volí variantu léčby neviditelnými rovnátky.

„Neviditelná rovnátka jsou pro klienty oproti fixním aparátům výrazně méně bolestivá a o dost více komfortní. Tím, že se dají dlahy sejmout, je snazší dentální hygiena, klienti mohou jíst všechny potraviny a nemusí mít strach sportovat. Terapie je navíc rychlejší a efektivnější a lze ji podstoupit v každém věku,“ říká MDDr. Karolína Floryková, lékařka ze Světa rovnátek.

Zubní fazety zakryjí nedostatky a vyčarují dokonalý úsměv
Pokud vás netrápí křivý chrup, ale přesto v tomto ohledu cítíte nedostatky, zpozorněte. Vaše trápení by totiž mohly vyřešit zubní fazety. Jsou to tenké pláty v barvě zubů, které jsou připevňovány na viditelnou plochu zubů, kde kompenzují nedokonalý vzhled.

Na klinice DENTALABS dělají fazety, které mají výborné funkční vlastnosti, jsou odolné, trvanlivé, vypadají přirozeně a zůstávají barevně stabilní. Dokonale vyřeší nespočet problémů a pociťovaných nedostatků, které trápí spoustu lidí, například délku nebo tvar zubů, barvu zubů, široké mezery mezi zuby, nevzhledné plomby a uštípnuté, prasklé nebo zlomené zuby. Dopřejte si krásný úsměv světových hvězd i vy! Nebudete litovat.

64c8f7b98c6a1obrazek.png

Reklama