Pštros za desítku

Kdo by nechtěl pštrosa. Takové milé zvířátko, vhodné k dětem na zahradu. Navíc snáší vejce o velikosti basebalového míče, což znamená nekonečný zdroj bílkovin a hlavně suroviny, kterou potřebujeme k obalování řízků. Za deset tisíc si můžete pořídit tohoto prehistoricky vypadajícího opeřence, který vám jednoho dne proklovne lebku.

Nabídka pro fajnšmekry

Lucie Sladké lízátko nabízí: „Luxusní dárečky z naší produkce Lucie-Sladké lízátko. Nejen pro muže. Na našem DVD-Best of uvidíš nejlepší ukázky z filmů co jsme s manželem natočili. K DVD dostaneš moje milované kozačky, které jsem moc ráda nosila. K tomu dostaneš luxusní korzet, krásné voňavé kalhotky, úžasné podv. punčochy. Když budeš mít zájem, jako bonus Ti přidám můj obraz. Tato nabídka je pouze jen pro fajnšmekry.“ Skvělé a něco na zub k tomu by nebylo?

Sádrové dítě

Jsme zvyklé, že umění může vypadat různě, ale přijde nám trochu bizarní kupovat si sádrovou hlavu cizího novorozeněte. Cena je navíc poměrně vysoká. Za 750 Kč můžete mít hlavičku, která vypadá jako uříznutá mrtvolce. A to nám přijde trochu morbidní.

Triko s nepřející liškou

Původně jsme chtěly do výběru zařadit jedno z vycpaných zvířat, která se zaprášená nebo třeba bez očí hojně na bazarech vyskytují. Potom jsme ale narazily na triko s potiskem, které nemá chybu. Lišák vyplazuje jazyk takovým způsobem, že to vypadá, jak by měl vzteklinu. Kdyby bylo za stovku, snad bychom ho i z legrace zakoupily. Ale za 450 korun ho přenecháme milovníkům lišek s nepřejícím výrazem.

Mohlo by vás také bavit:

Reklama