IMG-1506.jpg

Péče o chodidla

Není pochyb o tom, že nohy jsou enormně namáhány a trpí různými neduhy. Všeobecně je známý problém plísní, potivosti nohou a s tím pochopitelně spojených pachů. Neméně aktuálním problémem je stav pokožky. Pokožka nohou silně vysychá, potřebuje výživu a regeneraci. Jedním z důsledků nepříznivého stavu pokožky je rohovatění na hranách chodidel. Někdy je tato pokožka nápadně ztluštěná s prasklinami, které jsou velmi bolestivé. Prostě nohy potřebují ošetření jako kterákoli jiná část těla. K takovéto péči je vhodná kvalitní kosmetika.

Tou nejlepší variantnou na trhu je kosmetika TOP GOLD,  která nabízí deodorační přípravky proti ohrožení obuvi a nohou plísněmi, proti zápachu a pocení. Plísněmi jsou ohroženy i  nehty a proto je zapotřebí se o ně starat. Dále arnikové balzámy na unavené nohy, s kostivalem lékařským a kaštanem koňským (chladivý a hřejivý). Tyto balzámy jsou  vhodné pro regenerační masáže.

Pokud již došlo ke zrohovatění pokožky kosmetika TOP GOLD nabízí gel na ošetření zrohovatělé pokožky. Pokožka se změkčuje a z jejího povrchu se uvolňují ztvrdlé částečky kůže. Gel je možno použít i na rozpraskanou pokožku.  Doporučujeme ztvrdlou pokožku silně gelem na noc potřít, přiložit bavlněnou látku a pak zabalit nohu do igelitu. Pokožka se lépe odlupuje. Výraznější účinky na vyschlou pokožku má  i  k ošetření všech typů problémové pokožky  řada Topderm.

Pohybový aparát

5ee22b828149dIMG-1509.jpgRády byste si dopřály másáž, která by vám ulevila od bolesti? Firma Chemek vyrábí i Arnikový balzám s kostivalem Top Gold s chladivým efektem. Jde o bylinné extrakty z kořene kostivalu, květu arniky horské, plodu jírovce maďalu, šalvěje, jehličí, mentol a kafr obsažené v balzámu představují jednu z nejúčinnějších kombinací v masážních přípravcích. Gel je určen k regeneračním masážím, které poskytují úlevu namoženým kloubům, svalům a páteři.


Ochrana před mikrobi

Nejnovějším produktem od české firmy Chemek laboratoře spol. s r.o. je Antimikrobiální deodorační sprej na ruce Top Gold. Produkt obsahuje směs látek, které omezují výskyt mikroorganizmů, jež zůstávají na povrchu pokožky rukou. Můžete ho používat kdykoliv a to i v případě, že nemáte k dispozici vodu a mýdlo. Dokonale chrání ruce před bakteriemi, omývá, čistí a osvěžuje.

5ee22bfeb1b0f5ed0f4ee45cd0obrazek.png
Výrobky dle vlastních receptur vyrábí desítky let česká firma Chemek laboratoře spol. s r.o. Jejich výrobky seženete na stránce www.chemek.cz.

Čtěte také:

Reklama