Na našich stránkách právě probíhá zajímavý výzkum na téma kuchyně. V jedné anketní otázce se ptáme čtenářek, co všechno by měla mít útulná kuchyně? Je to téma velmi individuální. Někdo má rád retro doplňky, jiný miluje třeba všude vystavené sušené květiny...

kitchen

Pro každého je slovo „útulná“ ve spojení s kuchyní něco jiného. Co si vybavíte pod tímto spojením? Jaká je vaše kuchyně, pokud je to „útulná kuchyně“? Co tvoří to útulno? Nábytek, styl kuchyně, barva dlažby a obkladů, teplo sálající z podlahy? Celkový dojem kuchyně, nebo nějaké detaily, které jsou pro vás osobní?

Vybrali jsme pro vás několik názorů a reakcí z probíhajícího výzkumu – budeme rádi, když se do něj zapojíte, odkaz na anketu je zde (KLIKNI)..

Nezapomeňte, že díky naší spolupráci se společností SIKO můžete právě teď reagovat na výzvu, jedna čtenářka získá kredit v hodnotě 30 000,-  Čtěte ZDE (KLIKNI).

Partnerem tématu je společnost SIKO

Vybrali jsme pro vás několik názorů a reakcí z probíhajícího výzkumu, co si myslí některé čtenářky? Co všechno by měla mít útulná kuchyně?

AlčaD

Veškeré spotřebiče včetně myčky, která je můj sen, ale bohužel manžel řekl razantně ne. :-( Měla by mít dobrý odsavač par, což je v kuchyni také velmi důležité. Můj sen je i mít místnost přepůlenou barem, aby byl oddělen prostor mezi vařením a konzumací jídla. Také kvalitní světla.

anetkaaa63

Krásné záclonky nejlépe se vzory kachniček nebo nějakého ovoce. Určitě by tam měly být květiny v květináči. A hlavně nějaké krásné ozdobné vázičky pro čerstvě natrhané květiny.

bleblemcy

Bar s posezením, jídelní prostor, místo pro vystavení porcelánu, vinotéku, americkou lednici, dobré osvětlení, velkou a kvalitní horkovzdušnou troubu, velkou potravinovou skříň, myčku a možná bych tam ráda měla i pračku

Hanice

Velký jídelní stůl pro 8 až 12 osob, odpočinkový kout s malou sedačkou a koutkem pro děti, kuchyňskou linku.

janaurbanova

Pro mě by kuchyň měla být útulná a krásná, neměly by tam chybět kvalitní spotřebiče a dostatek prostoru (bohužel ho hodně při vaření spotřebuju) a má vysněná kuchyň: ráda bych měla domeček a v něm kuchyň velkou a dřez hned pod okny, abych se při mytí mohla koukat ven (třeba na západ slunce). Každá kuchyň by měla být pro svou hospodyňku krásná... :-)

Maria28

Moderní spotřebiče, měla by být propojena s obývákem, pokud možno okno nad pracovní plochou

miška03

Kuchyň si představuji nejen krásnou, ale především praktickou a s dostatkem odkládacího místa. Jednou bych chtěla kuchyň s ostrůvkem uprostřed.

renda4141

Pořádnou, kvalitní pracovní desku, Vestavěné spotřebiče, včetně ledničky a mrazničky s výrobníkem ledu a vestavěný kávovar. Moderní design.

risina

Zónu na vaření a pečení, velkou pracovní plochu na přípravu jídla, zónu na mytí nádobí (dvoudřez + myčka), jídelní stůl, křeslo... televizi, rádio.

zvonilka

Velký dřevěný stůl, lavici a židle, kachlová kamna a k tomu patřičné stylové nádobí. Električtí pomocníci jsou v dnešní době také nepostradatelní, ale ty bych schovala do skříněk.

Zdeňka Procházková

Místo pro vaření relax prostor pro posezení a popovídání.

Uvedli jsme několik zajímavých tipů a představ našich čtenářek, které výzkum již vyplnily.

Jaká by měla být útulná kuchyň? Co by měla splňovat? Napište nám do diskuse pod tento článek.

Reklama