Vám to vysvětlovat nemusím, ale přece jen jsou mezi námi lidé, kteří nikdy nepochopí, jak se mohou lidé seznamovat přes internet a jak se pak mohou scházet a povídat si o tom, co je společně zajímá. A pochopit, že si někdo přes internet najde partnera? To už vůbec ne!

Jak jste na tom vy? Už jste byly na srazu žen-in? Na společné dovolené, nebo jste si našly kamarádku z řad uživatelek internetu? A jak jste na sebe vlastně přišly? Nalezly jste se v diskusi, kdy jedna z vás pronesla něco, co vás potěšilo? Nebo naopak pobouřilo a měla jste potřebu další konfrontace? I takové případy se stávají a rozhodně jich není málo! Nepřátelé od prvního písmenka, kteří prostě musí toho druhého vidět za každou cenu, aby se přesvědčili, že stejně nemožný je i v reálu. Pak to dopadá různě.

Pak je tu ovšem ta druhá stránka věci, ta „milostná“. Dnes máme svět moderních technologií, které nám mají pomáhat a šetřit čas. Spousta lidí na síti už skutečně tráví tolik času, že najít si partnera přes internet je pro ně daleko jednodušší, než aby se o to – s nejistými výsledky – pokoušeli někde na ulici.

Měly jste i vy nějakou schůzku s potenciálním partnerem z internetu? Já to zkusil asi dvakrát a jednou to dopadlo poměrně dobře, zatímco podruhé jsem neměl ani odvahu danou osobu oslovit. Tak jsem si nebyl jistý, zda se chci s onou „osůbkou“, která přišla, seznámit. To se ale naštěstí stalo už před tolika lety, že je to dnes už jen úsměvná historka z pravěku. Ale vsadím se, že vy budete mít podobných příběhů v rukávu desítky. Dnešní téma totiž může být velmi pestré – o setkávání, o přátelství, pomoci, o lásce...

Budu se moc těšit na všechno, co mi napíšete. Jste přece na internetu, tak mi napište, co všechno už jste díky této vymoženosti zažily. Opravdu mne to hodně zajímá!

Potkala jste se s někým z internetu?
Nebo máte přímo většinu kamarádů ze sítě?
Jak často chodíte na srazy s těmito přáteli?
Vydrželi vám přátelé z internetu nebo ne?
A co hledání toho pravého? Zkoušely jste to?
Jaké bylo vaše první rande přes internet?
Zkoušíte to častěji, nebo vám to stačilo jednou?

Pište mi na adresu redakce@zena-in.cz!
Určitě odměníme ten nej příspěvek!

Reklama