Následující řádky obsahují drastické informace

Čítankovým příkladem módní pohromy jsou například bílé ponožky v černých lodičkách, potažmo v jakýchkoli černých botách. Výjimkou samozřejmě jsou přezkáče, brusle, holinky a boty ze kterých se nehodláte nikde na veřejnosti vyzouvat.
Chcete-li opravdu učinit rázný krok proti směru, kterým se paní móda ubírá, můžete namísto bílých ponožek sáhnout po ponožkách se vzorkem. Dobrou službu vám v tomto případě může poskytnout třeba vzorek květin v roztodivných barvách a odstínech.
Krajkové body až ke krku z vás chtě nechtě udělá levně vypadající rádoby dámu.
Holdujete-li kraječkou ozdobeným ponožkám, jediným módním řešením pro Vás je nosit celý rok kozačky…
Víte jak vypadá klaun? Pro ilustraci – kostkované kalhoty puntikovaná košile…..Ještě pořád máte ten dojem, že kombinace několika různě vzorovaných materiálů je šik?
Můžete mít překrásné, luxusní, drahé, značkové, pohodlné bílé lodičky a můžete také mít padnoucí, elegantní, skvěle střižený komplet z prvotřídního materiálu…co ale opravdu nemůžete je ZKOMBINOVAT tyto dva skvosty

Napadá vás ještě nějaký neotřelý módní výstřelek, který tady vysloveně chybí? Čekáme na něj…..ty nejzběsilejší z nejzběsilejších odměníme něčím co opravdu sluší.