Čím pokožka trpí během léta

Léto je jedním z nejoblíbenějších ročních období většiny z nás. Horké dny vybízejí k pobytu v tropických destinacích, slunění nebo lenošení u bazénu, ale pro naši pokožku horký a suchý vzduch ani časté koupání dovolenou nepředstavují. Právě naopak. Vysoké teploty, pobyt na přímém slunci i slaná nebo chlórovaná voda znamenají pro pokožku velkou zátěž. Právě v létě je kůže namáhána více, než kdykoli jindy. Vliv slunečního záření a vysoké teploty mohou být příčinou projevů či zhoršení drobných estetických nedokonalostí, jako jsou vrásky, šupinatá pleť či unavená i povadlá pokožka. Jak efektivně zregenerovat pokožku po horkém létě, aby vypadala odpočatě, zdravě a získala zpět svou přirozenou krásu? S tou správnou kosmetikou to bude snadné.

Kosmetika s vybraným složením

Prvním krokem v účinné regeneraci pokožky po tropickém létě je zvolit si tu správnou kosmetiku, která naší kůži nezatíží a naopak jí skutečně prospěje. To sice nemusí být snadný úkol, nicméně velký podíl přírodních ingrediencí ve složení je dobrým vodítkem k ideálnímu kosmetickému produktu. Vybírejte pro svou pokožku takovou kosmetiku, která neobsahuje zbytečné chemické látky ani parfemaci. Raději vsaďte na přírodní kosmetiku, jež bude pro vaši pleť i pokožku celého těla zdrojem vitamínů, přírodních olejů a antioxidantů, které ji poskytnou potřebnou výživu i hydrataci.

Dokonalá a přesto šetrná očista

K pravidelné péči o pokožku by bezesporu mělo patřit její očištění pomocí peelingu. Peeling s přírodními složkami zajišťuje pokožce šetrné odstranění nečistot i odumřelých kožních buněk, které mohou pleti bránit v přirozené obnově tkání. S podporou regenerace pokožky vám pomůže například luxusní peeling Onclé, v němž najdete více jak 98 % přírodních olejů. Přírodní peeling z drcených šípkových jader s obsahem extraktu z rostlinných buněk AKOSKY® APIUM podporuje tvorbu kolagenu, chrání pokožku před poškozením a zanechává ji hebkou, prokrvenou a dokonale čistou. Díky přírodním olejům je navíc zdrojem potřebných vitamínů, které vaše pleť po namáhavém letním období jistě ocení.

Pohlazení od přírody

Po osvěžující peelingové péči je vaše pokožka zbavena všech nečistot a dokonale připravena na aplikaci dalších kosmetických produktů. Na čistou a vlhkou kůži po koupeli je vhodné nanést tělové mléko či balzám, a dopřát tak pokožce dostatečnou hydrataci. S tou vám hravě pomůže luxusní tělový balzám Onclé s kmenovými buňkami, který je navržen pro péči nejen o pokožku, ale také o pleť. Díky vysokému obsahu vzácných BIO olejů (šípkový, mandlový, meruňkový, broskvový, Inca Inchi) poskytne pokožce komplexní výživu a hloubkovou hydrataci. Další cennou složkou je 3D kyselina hyaluronová, která cíleně působí na drobné nedokonalosti pleti a činí tak z balzámu účinného pomocníka v boji proti drobným nedokonalostem pleti i pokožky, jako jsou vrásky, celulitida či strie. Jedinečná receptura a přísně vybírané suroviny dělají z tělového balzámu Onclé nepostradatelného pomocníka v každodenní péči o pokožku, který je vhodný i pro tu nejcitlivější pleť.

Dejte sbohem nedokonalostem

I dokonale čistou a hydratovanou pokožku mohou trápit drobné nedokonalosti. S přibývajícím věkem si jich ženy všímají o něco více, nežli tomu bylo v dřívějších letech. Ženské tělo prochází v průběhu života několika velkými změnami, jako je dospívání, těhotenství, úbytky či přibývání na váze. To vše může zanechat na pokožce maličká znamení v podobě jizviček, strií či celulitidy. Patříte-li i vy k těm ženám, které vnímají své vrásky či dolíčky v kůži jako chybičky na své kráse, svěřte se do péče přírodních olejů. Luxusní olejové sérum Onclé s kmenovými buňkami obsahuje jedinečnou biosložku - extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, který přirozeně podporuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před poškozením. Jedinečné složení olejové séra Onclé je vhodné pro použití na tělo i obličej a poskytuje tak pokožce celého těla cílenou kosmetickou péči. Díky vysokému podílu vzácných BIO olejů šetrně pokožku ošetřuje, hydratuje, zpevňuje a efektivně redukuje vrásky, celulitidu i strie. Mimořádné účinky na pokožku, které olejové sérum Onclé má, z něj činí skutečného specialistu na krásnou a zdravou pleť.

Více na ONCLE.CZ

Reklama