Protože se pod články o novinkách Gliss Kur objevily některé zajímavé dotazy, poprosili jsme zástupkyni této značky, paní Petru Jeřábkovou, aby nám odpověděla na vaše dotazy. Zde si můžete přečíst odpovědi na to, co vás zajímalo v souvislosti s novou řadou Gliss Kur aroma a s Regenerační kúrou Gliss Kur pro třpytivé odlesky.

 

- Mám vlasy barvené, bez lesku a suché - to si mám koupit všechny 3? (Myšleno tři varianty Gliss Kur Regenerační kúry Pro třpytivé odlesky)       

Vždy je důležité si stanovit, který problém je nejzásadnější, a ten řešit přednostně a nejintenzivnější prostředky - v tomto případě předpokládám, že největším problémem jsou suché vlasy - hydrataci a lesk proto dodá Gliss Kur Regenerační kúra pro třpytivé odlesky. K té můžeme použít šampon pro barvené vlasy. Hodně také vyřeší kvalitní barva na vlasy.

 

- Nabízí Regenerační kúry Gliss Kur pro třpytivé odlesky lesk, nebo třpyt?

Tyto kúry dodají vlasům přirozeně vypadající třpyt (=intenzivní lesk) - nejde tedy o třpytky, které se nanášejí například v podobě třpytivého laku do vlasů před plesy a večírky, ale o efekt, kterým budou působit zdravé vlasy, intenzivně odrážející světlo - tedy hladce a nádherně leskle. Lak se třpytkami nabízí například Osis od Schwarzkopf Proffesional.

 

- K výrobkům Gliss Kur Aroma by mohlo být také tužidlo...

K řadě Uhlazující& vlasy jako hedvábí (růžové) vlastně vhodná tužidla existují - jsou z řady Taft Silk-flex (také růžová řada), stupeň tužení 2 a 3 a stejně jako Gliss Kur obsahují tekuté výtažky z hedvábí pro lesk a pružnost účesu a podmanivě voní.

 

- Gliss Kur Aroma - je k tomu i kondicionér?

Přímo "aroma kondicionér" nenabízíme, pouze vlasovou masku, ale bez problému se dá použít Regenerační balzám Gliss Kur Pro suché a lámavé vlasy nebo Liquid Silk pro vlasy poškozené a bez lesku - jsou určené pro stejný typ vlasů.

 

- Jsou Aroma přípravky vhodné i pro muže?

Muži je samozřejmě používat mohou, i když se obávám, že pro takové ty drsňáky to není. Ti mohou zkusit šampon Schauma Pro muže.

 

- Mám na vlasech melír a díky tomu "oddělaný" vlasy. Potřebovala bych balzám.

Jestli je to blond melír, vřele doporučuji řadu Gliss Kur Pro zářivé blond vlasy (je určen pro zesvětlené, přírodní i melírované blond vlasy).

Obsahuje regenerační šampon, balzám a masku.  Na poškozené vlasy rozhodně 2x týdně aplikovat regenerační masku!

 

Za odpovědi děkujeme.

Reklama