A máme tu zase pondělí. Pracovní týden většiny z nás má našlápnuto na svůj první krok. Co nám asi přinese? Až se v neděli ohlédneme, uvidíme, jestli jsme tímto týdnem prošli úspěšně, splnili všechno, co jsme splnit měli a zda a jak se nám dařilo.

Nevím jak vy, ale mně se mnohdy stane, že na konci týdne doháním, plaším a zahrnuji se výčitkami, že jsem nezvládla všechno, co jsem si naplánovala. Člověk prostě někdy míní, a životní realita jeho plány a předsevzetí postaví přímo na hlavu.

Jsou ovšem jistoty, o kterých víme, že o ně nebudeme ochuzeni. Jednou takovou jistotou pro vás je i Žena-in.cz.

A co vás zde na magazínu čeká v týdnu, který právě začíná? Na co se můžete těšit?

Vybrala jsem pro vás alespoň malý zlomek toho, co pro vás právě chystáme, a věřím, že každá z vás si najde to, co ji zajímá a osloví.

V úterý si třeba budete moci přečíst příběh… Čtenářka Lída vás naším prostřednictvím žádá o radu při problémech s výchovou dětí. Trápí ji totiž zásadni neshody s manželem, protože každý z nich má na výchovu jiný názor.

Také se v rámci naší přílohy Hubněte dozvíte, na co si máte při jídle dávat pozor – respektive představíme vám jídla, která se dietně jenom tváří.

Také poznáte paní, jejíž zálibou je sbírání odpadků a která tímto svým nezvyklým a nebezpečným koníčkem ohrožuje své okolí.

Ve středu se zamyslíme nad fenoménem zvaným druhá míza – vezmeme si na mušku muže, který se na stará kolena zamiloval a zamyslíme se nad tím, jaké trápení to přineslo jeho manželce, a  také se dozvíte, proč nemohou fungovat zázračné pilulky na hubnutí. Chybět nebude ani recenze na film Letec, který má premiéru ve čtvrtek a je nominován celkem na 11 Oskarů.

Ve čtvrtek vás pozveme na prohlídku pyramid v Egyptě a dozvíte se, jak se zde Meryl potkala s Jaromírem Jágrem. Také vám poradíme, jak si zařídit tělocvičnu v bytě, a společně se zamyslíme nad tím, jací jsme čtenáři a jak naučit své děti číst knížky.

V pátečním vydání nebude samozřejmě chybět oblíbené Erotické jiskření a také vám poradíme, jak elegantně vyřešit problém s učitelkou, která si zasedla na vaše dítě. Dozvíte, jak správně cvičit, když chcete shodit nějaké to kilo a spoustu dalších informací.

Toto vše zdaleka není výčet všeho, co vás tento týden na Žena-in.cz čeká. Článků pro vás připravujeme opravdu hodně a i v průběhu jendotlivých dnů budeme denní vydání aktualizovat o novinky z různých oblastí našeho života.

Věříme, že i tento týden bude pro vás příjemný a úspěšný a že k celkovému dobrému pocitu přispěje i Žena-in.cz.

Krásné pondělí, milé čtenářky.

Reklama