beran.jpgBERAN - vaše atraktivita roste, jste velmi přitažliví pro své okolí, proto si pozornost užívejte, radujte se a hojně se smějte. Život je krásný a krásný zůstane, radujte se z každého nádechu i výdechu, protože to je velmi cenné, nesnažte se o úsměvy vynucené. Vnímejte své potřeby, říkejte co potřebujete, berte si, co si přejete. Nyní jsou vám všichni andělé nakloněni, protože také vy, jste byli pro lásku a v lásce zrozeni.
byk.jpgBÝK - nehledejte jehlu v kupce sena, přestaňte hledat na sobě i na svém okolí chybičky a přistupujte k řešení všech problémů prakticky. Neutíkejte, řešte, tím že budete se tvářit, že starosti nemáte, tím je nevyřešíte. Přistupujte zodpovědně ke všemu, co je potřeba vyřešit, čím dříve postavíte se k problémům čelem, tím dříve se budete ze života těšit. Je důležité svoji vlastní situaci svou vlastní péčí utěšit.
blizenci.jpgBLÍŽENCI - mějte na mysli své vlastní dobro, myslete na své tělo, na svoji duši, dopřejte si očistu, masáž či meditaci. Je důležité o sebe pečovat a péči sami sobě věnovat. Pokud dokážete hýčkat sami sebe, celý svět vám rozkvete, budete tak prospěšní druhým i této planetě. Všechny velké změny přicházejí z jednoho zdroje, tím zdrojem mělo by srdce být. Dovolte vašemu srdci se láskou otevřít a láskou bít. Můžete se ještě mnoho toho o svém srdci a o srdeční čakře naučit.
rak.jpgRAK - vaše láska , kterou máte ve svém srdci touží po projevení. Začněte konat vše beze strachu, ve jménu lásky. Říkejte co cítíte beze strachu z odmítnutí, milujte sebe samé a nebuďte vůči sobě krutí. Nehledejte na sobě chyby, nehledejte proč se kritizovat. Jděte na masáž, nechte se rozmazlovat, snažte se pravidelně cvičit, stravovat i meditovat. Snažte se se svou duchovní podstatou být ve spojení a se svou duší více komunikovat.
Llev.jpgEV - hledejte příležitosti, jak se vzdát všeho, co vás ještě spojuje s minulostí. Poděkujte za vše, co jste prožili, ale soustřeďte se na tuto chvíli. Jen v okamžiku tady a teď život existuje, nic nezměníte tím, že budete hledět nazpátek. Vnímejte sílu přítomného okamžiku, váš život může změnit jediná myšlenka, která bude plná naděje, víry, lásky a citu. Věnujte více pozornosti přítomnému okamžiku. Nic jiného vám nepatří. Nic jiného vás nespasí.

panna.jpgPANNA - máte všechny nástroje k tomu, abyste byli šťastni. Jen musíte si uvědomit to nejdůležitější ,a to, jak moc jste úžasní. Máte tolik dobrých vlastností a ctností a vy neustále pochybujete. Pokud budete neustále o sobě pochybovat, nikam se nedostanete. Z místa se nepohnete. Začněte pracovat na své sebelásce, na svém sebepřijetí. Buďte tvůrci svého bytí, nebuďte obětí. Vyneste z domova, ze svého těla i ze své mysli všechno smetí.
vahy.jpgVÁHY - vyvažujte své emoce, nepropadejte vášním, nepropadejte vzteku ani žárlivosti. Buďte střídmější ve svých emocích. Poku nastane situace, kdy nejde vše tak, jak si přejete. Tedy hladce. Nepřistupujte k hádce, nebo nakonec jen vy sami ocitnete se v destruktivní válce. Snažte se hledat kompromisy, to je nyní vaší misí. Udělejte si ve své mysli pořádek, buďte soucitní a zdržte se všech destruktivních hádek.

 

stir.jpgŠTÍR - máte nyní období, kdy se nemusíte bát riskovat. Udělejte něco, co jste již dávno chtěli udělat, ale báli jste se. Nyní je čas a dobrá doba k tomu, začít více se prosazovat, více riskovat. Vše co započnete v této době, bude velmi dobře fungovat. Ujasněte si své plány na období pěti let do budoucnosti a začněte konat. Nastal čas své obavy a strachy ze své cesty odstranit a překonat. Vše na co sáhnete, začne kvést, poroste a bude fungovat.
strelec.jpgSTŘELEC - váš život zdá se nyní být plný zmatků, soustřeďte se nyní na svoji matku. Téma matka je v životě velmi složité, ale také velmi důležité. Může to být téma bolavé, laskavé i uspokojující. Pro ty z vás, kteří již maminku nemáte, posvěťte její památku zapálenou svící. Vy, kteří ji máte, udělejte jí radost kyticí. Vaše matka je zdrojem vaší sebelásky a sebepřijetí. Věnujte jí odpuštění, lásku i objetí.
kozoroh.jpgKOZOROH - nic není nemožné, záleží jen na vás, čemu uvěříte. Ničeho nedocílíte, když v zápětí vždy vše zpochybníte. Věřte ve svou intuici, věřte ve své vize a sny. My andělé jsme s vámi a ukazujeme vám správný směr vaší cesty. Vy však často máte svoji hlavu a tvrdíte cokoliv, jen aby to bylo tvrzení protikladu. Mějte na mysli jen to nejlepší, co se vám v hlavě urodí. Jen tak se z vaší mysli výsledky ve vašem životě zrodí. To nejlepší se musí budovat, to nejlepší se pro vás samo od sebe ve vašem životě jen tak nepřihodí.vodnar.jpgVODNÁŘ - ponořte se do hloubky své duše, zapalujte vonné tyčinky, svíce, uvolněte se pod rukama maséra a dovolte si pravidelné chvíle meditace. Vy potřebujete více klidu, přírody, vody. Potřebujete odpustit a propustit bolesti minulosti. Odeberte se v samotě do přírody, pijte hodně vody. Nyní není čas řešit nic zásadního, neriskujte, neřešte prodeje domů ani rozvody. Dejte si nyní dostatek času sami pro sebe, ničím nyní nezatěžujte sebe. Obraťte plně pozornost sami do sebe.
Rryby.jpgYBY - máte před sebou výzvy, máte sílu, ale buďte opatrní. Krásné růže navenek mohou schovávat svá trní. Lidé kolem vás mohou mít sklony k povrchnostem a vy se chcete příliš zavděčit a líbit, nesnažte se nic, s čím nejste v souladu ani udělat ani slíbit. Buďte věrni tomu, čemu věříte vy sami, neprodávejte se nikomu jen proto, že se bojíte vyhoštění. Máte svoji vlastní hodnotu a ta bude taková, jak vy sami dovolíte. Neprodávejte se za peníze, nebo nakonec jako lidé ve svých srdcích vyhoříte. Morálka je víc, než úspěch.

Reklama