beran.jpgBERAN: čekají vás veliké změny. Budete nuceni změnit svůj přístup sami k sobě a tím také k lidem kolem sebe. My andělé vám budeme pomáhat skrze znamení rozpoznávat, kdo jsou opravdoví přátelé a kdo nepřátelé. Obklopujete se mnoha lidmi, ale málo vnímáte sami sebe. Jste ovlivňováni okolím a tím, co je kolem vás v kurzu nyní a zapomínáte na to, že to nejcennější, co máte, je ukryto ve vašem nitru. Že vy jste ti, kteří, co je pro ně nejlepší, sami vědí. Nyní můžete začít rozpoznávat ty, kteří jsou s vámi jen proto, protože od vás něco chtějí, a sami nic nenabízejí.

byk.jpgBÝK: hledejte si cestu k novému vzdělávání. Potřebujete růst a skrze růst se rozvíjet. Nepřestávejte se učit nové věci, protože budete nadšeni a nové vědění bude vám přinášet nová uspokojení. Můžete být ze všeho nového v opojení. Můžete si z mnohých možností vybírat, můžete se učit cizí jazyky, malovat, nebo zpívat. Můžete začít vysokou školu studovat, můžete na tom, co jste si již kdysi přáli začít pracovat. Jste předurčeni k úspěchu, tak se nebojte do nového vzdělávání čas investovat. Pokud je žák připraven učitel se objeví a před vámi se brzy nová možnost vyjeví.

blizenci.jpgBLÍŽENCI: máte nyní před sebou období, kdy byste se měli sami sobě věnovat a své tělo začít vnímat více si sním povídat a více o svou tělesnou schránku pečovat. Rádi se bavíte, rádi se veselíte a neradi se postíte. Nyní je čas na očistu nejen mysli, ale také těla. Důležité jsou lázně, masáže, strava a voda. Nenechávejte své tělo strádat, vyživujte je vším, co potřebuje, pijte čistou pramenitou vodu a dopřávejte si solné očistné koupele. Vaše tělo vám vše tisíckrát vrátí a energie a síla se vám navrátí. Snažte se více vnímat potřeby svého těla, protože je nutné, aby se energie vašeho těla tím správným směrem rozproudila.

rak.jpgRAK: komunikujte více se svým srdcem, vnímejte jeho sílu a neztrácejte ve své sny a naděje víru. Vaše mysl má obrovskou moc a sílu a cokoliv budete si přát, cokoliv budete si vizualizovat, všeho se vám dostane. Máte tvořivou mysl a je potřeba ji naplno využívat, radovat se ze života s vděčností a naplno žít, život jen nepředstírat. Život přináší mnoho krásného a mnohá ponaučení. Vy jste a budete moudří a chápete, že radost a láska je trvalým společníkem vašeho života, nejen zpestřením. Probouzejte své myšlenky k tvořivosti a projevujte neustále velkou měrou pocity vděčnosti. To vám přinese klid a velkou spoustu radosti.

lev.jpgLEV: nosíte na hlavě korunu, ale hlídejte si důvod, proč ji na hlavě máte a nosíte. Někdy se z pýchy svou korunou honosíte. Udržujte si čistou mysl, nechte své okolí mluvit a snažte se vždy a za všech okolností se všemi nějakým způsobem domluvit. Pokud je to potřeba, neváhejte se omluvit. Máte vše, co potřebujete k úspěchu a motivaci k práci, ale nezapomínejte také na humor a na legraci. Pokud budete příliš vážně sami sebe brát, budete mít nad hlavou nejen svoji korunu, ale také černý z pýchy mrak. Buďte vděční za sílu, která vám byla dána do vínku, ale nezapomínejte, že jste součástí jednoho velkého celku.

panna.jpgPANNA: nyní přichází období tvořivosti a všechna námaha, kterou nyní v píli a snaze vynaložíte, všechnu tuto snahu zúročíte. Vy tvoříte neustále, i když spíte. Máte nyní dostatek síly a houževnatosti, tvořte a projektujte lásku, rozdávejte náruč plnou přívětivosti. Potřebujete lidi kolem sebe, abyste dotahovali své projekty k dokonalosti. Neuvízněte v představě, že nikoho nepotřebujete. Pokud budete prosazovat jen své vlastní zájmy, své nápady a myšlenky, nebude nic fungovat ve své velkoleposti. Potřebujete se propojovat a obohacovat se navzájem s lidmi, kteří mají také spousty zajímavých myšlenek a pomohou vám vyvést vaše nápady z plenek.

vahy.jpgVÁHY: mír, láska a požehnání to je vaše cesta nyní. Naleznete vnitřní klid a mír a potřebné uspokojení. Buďte za všechno vděčni a se vším spokojeni. To je cesta na vrchol hory, buďte vděčni za všechno i za to, že vás po cestě nohy bolí. Uvědomte si, nakolik byl váš život doposud plný požehnání, zanechte všeho žehrání. Máte lásku a spokojenost na dosah, jen projevit více vděčnosti. Jste krásné a milující bytosti. Máte ve svém srdci nevyčerpatelný zdroj bezpodmínečné a všeobjímající lásky a vaše srdce je připraveno vám dát všechny potřebné odpovědi na vaše otázky. Usmívejte se a buďte vděčni za to, že máte od smíchu na obličeji vrásky.

stir.jpgŠTÍR: jste pro lidi kolem sebe příkladem, jak dá se udržovat vnitřní klid. Vy nenecháte se nikým a ničím jen tak rozhodit. Nyní vás čeká období, kdy budou se rodit nové nápady, kdy budou se vám odhalovat vaše hluboko ukryté poklady. Život je láska a láska je život. To je potřeba si neustále připomínat, na to, co by v minulosti již nevzpomínat. Na to špatné je lepší zapomínat a to krásné žít tady a teď. To je jediný okamžik, který existuje, a vy si uvědomte, nakolik láska k životu váš okamžik tady a teď prostupuje. Váš strach a pochybnosti, vše ustupuje.

strelec.jpgSTŘELEC: strach je jen iluze a záleží jen na vás, nakolik této iluzi podlehnete. Postavte se zpříma a zhluboka se nadechněte. Vdechujte sílu vesmíru, která kolem vás poletuje, protože vaše mysl uvolnit z pout minulosti potřebuje. Potřebujete pochopit, kým jste ve skutečnosti a naprosto za vše, projevit pocity vděčnosti. Projevujte velkou dávku srdečnosti, objímejte lidi kolem sebe a buďte vděčni za to, že jsou kolem vás vaši přátelé. S vděčností vstávejte a uléhejte večer do postele. Ukažte lidem kolem sebe, že vaše srdce není z kamene, ale že je plné lásky a vděčnosti, objímejte všechny kolem sebe na důkaz vaší oddanosti.

kozoroh.jpgKOZOROH: máte v srdci bolest z minulosti a je potřeba naleznout na své cestě jediný cíl a tím je odpuštění. Nebojte se tímto tématem více zabývat, nebojte se dávná zranění odkrývat. Je mnoho možností léčení, jak léčit stará a bolavá zranění. Pokud budete se tvářit, že vy léčení nepotřebujete, pokud budete se tvářit jako nepřemožitelný mistr světa v sebeovládání, tím jen sebe sami na zdraví ohrožujete. Otevřete skříňku bolesti a začněte odpouštět, máte kolem sebe podporu všech a všeho, na vaší cestě podporuje vás celý svět. Začněte s prací sami na sobě nejlépe ihned. Máte toho mnoho uvnitř sebe a je potřeba začít odpouštět.

vodnar.jpgVODNÁŘ: pokud budete mít srdce otevřené a pokud budete si to přát, mohou s vámi komunikovat andělé. Jste božské bytosti a potřebujete lásku žít, lásku projevovat, lásku obdivovat. Nebojte se lásku šířit kolem sebe, lidé kolem vás, nejsou vaši nepřátelé. Pokud každý člověk otevře své srdce a začne obdarovávat, pak probudí se v srdci každého člověka pro celý svět zázrak. Nehledejte v životě žádné složitosti, život je jednoduchý. Láska je lékem na všechny bolesti, láska je klíčem k uzdravení i k hojnosti. Čím více lásky budete dávat a projevovat, tím hlubší pocity radosti budete pociťovat.

ryby.jpgRYBY: plujte svou řekou života s lehkostí, nedělejte si s ničím starosti. Pokud dokážete se otevřít své vnitřní hluboko ukryté moudrosti, všechny vaše bolesti se rozpustí a dojdou zapomnění. Nesnažte se násilně sami sebe měnit, mějte se rádi takové, jací jste. Neboť nikdo a nic dokonalý není, touha po dokonalosti je jen vězením. Každý člověk je originál, každý je jiný ze své podstaty božího tvoření. Kritizovat sami sebe, to nikam nepovede. Jen cesta sebelásky a respektu, který si budete projevovat. Sami sobě i navzájem, taková cesta k opravdové spokojenosti povede. Vaši andělé jsou s vámi, jsou to vaši přátelé.

Speciální horoskop sestavila Lucie Biedermann Doležalová, která s anděly komunikuje. Více na www.hvezdanadeje.cz

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama